Ruským separatistům docházejí tanky, už je sundavaji i z pomníků

Ruským separatistům docházejí tanky, už je sundavaji i z pomníků
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-ND 2.0) |Popisek: IS-3
13 / 10 / 2017, 07:30

,,Dochází separatistům tanky a další bojová technika? Podle záběrů jednoho z nich, který se snaží ,,sundat" tank IS-3, zřejmě ano.

Na celé situaci je poněkud komické, že jeden z proruských separatistů operujících na východě Ukrajiny se snaží opravit tank IS-3, který je v tomto případě vystaven jako monument.

Zajímavý je také fakt, že zhruba před třemi lety se proruští separatisté chlubili tím, že disponují těžkými zbraněmi - od tanků až po raketomety. To však zřejmě už dnes neplatí.

 

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.