Rusové mě chtějí zabít, jejich komando už je v Kyjevě, prohlásil Zelenskyj

Rusové mě chtějí zabít, jejich komando už je v Kyjevě, prohlásil Zelenskyj
Autor fotografie: Foto: redakce
25 / 02 / 2022, 08:00

Podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského mají Rusové v plánu jej zabít. Zelenskyj však zůstává nadále v těžce zkoušené zemi, kterou napadlo ve čtvrtek ráno Rusko.

Podle ukrajinského prezidenta Volodymra Zelenského jsou již v Kyjevě ruské záškodnické jednotky, které jej chtějí zlikvidovat, uvedl list Ukrajinskaja pravda. ,,Dostal jsem informaci, že do Kyjeva vstoupilo ruské záškodnické komando," uvedl ukrajinský prezident.

Zelenskyj dodal, že je ruským cílem číslo jedna, druhý pak představuje jeho rodina.

Zelensky však zůstává i s rodinou na Ukrajině, protože podle jeho slov nejsou zrádci. Zelenskyj zopakoval, že cílem Ruska je zničit Ukrajinu a dosadit takovou vládu, která by plně vyhovovala Moskvě.

Včera média informovala o tom, že ruské sabotážní jednotky se budou chtít zmocnit nejvyššího vedení Ukrajiny a jeho představitele pozatýkat.

Ruský útok začal brzy ráno ve čtvrtek, podle Ruska se nejedná o invazi, ale cílem je cílem ,,demilitarizovat a denacifikovat" Ukrajinu, Vladimir Putin prohlásil včera, že neměl jinou možnost než jednat právě takto.

Zdroj: Ukrajinskaja Pravda

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace