Rusy kosí nový nepřítel - cholera. Okupanti ztrácejí bojovou efektivitu
foto: Pixabay/Ilustrační obrázek
Ruští okupanti nebojují jen s Ukrajinci, ale také s cholerou. Několik ruských vojáků už na ni mělo zemřít.
Po zničení Kachovské přehrady se mezi ruským vojenským personálem v Chersonské oblasti a na Krymu má šířit cholera. Její propuknutí je třeba přičíst právě protržení Kachovské přehrady, což mělo za následek šíření nejen zmíněné nemoci, ale mnoha dalších, zdraví nebezpečných.
Přehrada byla zničena na začátku června a pravděpodobně za tím stojí okupační jednotky, které měly místo před časem podminovat a nyní odpálit, vojenští odborníci se však shodují, že předčasně.
Psali jsme
Přední ruský propagandista Vladimir Solovjov míní, že sabotéři by se měli veřejně věšet. Řekl v pravidelném televizním vysílání.
Několik ruských vojáků už na choleru zemřelo, informuje web The New Voice of Ukraine. To vše pak komplikuje efektivitu bojových operací ruských agresorů, alespoň ve zmíněných oblastech, kteří na Ukrajinu vtrhli 24. února minulého roku. Podle serveru The New Voice of Ukraine vojenské nemocnice přijímají denně mnoho ruských vojáků s podezřením na choleru.
Psali jsme
V sobotu 10. júna sa v sTC Aréne v Púchove konal 3. pracovný snem strany Hlas-SD, ktorý bol zároveň posledným snemom strany pred blížiacimi sa...
Tato závažná nemoc patrně vznikla kvůli tomu, že Rusové používali či používají vodu z otevřených zdrojů. Rusové mají rovněž problémy při získávání balené nebo čištěné vody. Proto jsou Rusové, ale i obyvatelé Chersonské oblasti a Krymu varováni, aby opatrní na to, co pijí, protože se mohou poměrně snadno nakazit.
Zdroj: The New Voice of Ukraine
Tagy