Samsung Techwin Europe spouští multiplatformní web

Samsung Techwin Europe spouští multiplatformní web
Autor: Samsung Techwin Europe
22 / 02 / 2016, 01:15

Návrh nového multiplatformního webu společnosti Samsung Techwin Europe odráží skutečnost, že velké procento současných zákazníků vyžaduje okamžitý přístup k produktům a technické podpoře z mobilních zařízení

Návštěvníci webu www.samsung-security.eu zjistí, že stránky jsou vysoce uživatelsky přívětivé a s dobrou odezvou a to jak na počítačích, tak i na smartphonech, tabletech a laptopech.

Kromě listů s technickými specifikacemi pokrývajících veškeré CCTV produkty společnosti Samsung zjistí návštěvníci i to, že nový web umožňuje okamžitý přístup do nového „centra pro stahování“, kde na ně čeká pomoc s technickými dotazy, výukové materiály a široké spektrum nástrojů pro návrh systémů a instalaci produktů, včetně názorných videí.

Samsung

„Náš nový vícejazyčný web byl navržen na základě reakcí našich zákazníků a obchodních partnerů z celé Evropy,“ vysvětluje Justin Hollis, marketingový manažer společnosti Samsung Techwin Europe. „Odpověděli jsme tím, že poskytneme instalačním pracovníkům a systémovým integrátorům pohotový přístup k informacím a umožníme jim, aby se rychle seznámili s produkty a službami, které nabízíme.

Spuštění webu je součástí procesu, který podstupujeme, abychom zlepšili před- i poprodejní podporu na základě podpory a investic, kterých se nám dostává od naší mateřské společnosti Hanwha. Budeme samozřejmě nadále naslouchat našim partnerům a zákazníkům, takže náš web bude zákazníkům sloužit setrvale a co nejlépe.“

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace