Satelitní telefon z běžného iPhonu nebo Samsungu

Satelitní telefon z běžného iPhonu nebo Samsungu
Autor: Thuraya|Popisek: SatSleeve
07 / 02 / 2015, 16:00

Známá společnost Thuraya Telecom nabízí kromě vlastních konstrukcí satelitních telefonů také jednoduchou možnost jak proměnit smartphone na který jste zvyklí, v satelitní telefon. Stačí kryt jménem SatSleeve.

Přeci jen když jste zvyklí na svoji mailovou schránku, Google mapy a zasílání statusů na všech možných i nemožných sociálních sítích, budete se se standardními satelitními telefony cítit jako s deset let starým telefonem v ruce.

Je ale pravda, že splňují například krytí IP64, tedy jsou prachotěsné, odolné stříkající vodě a s velkou pravděpodobností by jste s nimi umlátili aligátora. Reprezentantem tohoto typu je třeba Thuraya XT.

Thuraya Dual XT

Pokud ale nechcete být omezeni jednoduchým systémem, můžete si pořídit zadní kryt, který perfektně padne jak na telefony Samsung S3,S4 a S5 s Androidem, nebo pokud preferujete nakousnuté jablko,  je tu kryt na iPhone 5. Všechny výdobytky moderních telefonů si tak budete moci užít pod sítí Thuraya, která pokrývá 161 zemí na světě.

Nasadíte kryt a nainstalujete aplikaci SatSleeve a užíváte si satelitního signálu. Takže příští sdílení statusu na Facebooku můžete udělat třeba od lidojedů z Nové Guinei. 

Pokrytí

Zdroj: Thuraya

Psali jsme také:

Minipočítač pod televizi

USB flash disk se šifrováním od Kingston Digital

DETEKT - nesledují vás tajné služby?

NOVINKA - plně bezdrátová FULL HD bezpečnostní kamera - první na světě

Váš počítač i mobil v ohrožení! Od této chvíle nepoužívejte neznámá USB zařízení

Google a Apple - šifrování dat se nelíbí FBI a tajným službám

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace