Saúdská princezna: „Zabijte toho neužitečného psa“

Saúdská princezna: „Zabijte toho neužitečného psa“
Autor: Dollar Photo Club|Popisek: Ilustrační foto
30 / 09 / 2016, 10:00

Saudskoarabská princezna vyvolala tsunami rozzlobených poznámek na sociálních sítích poté, co vyšlo najevo, že údajně donutila pařížského dekoratéra líbat jí nohy a své ochrance řekla, ať muže zmrzačí a zabijí.

K incidentu došlo letos v létě, ale na veřejnost se dostal až tento týden poté, co oběť údajného napadení podala oficiální stížnost na francouzské úřady.

Muž, jehož jméno zůstává neznámé, prohlašuje, že byl pozván do rezidence princezny v prestižním 16. pařížském obvodu udělat základní vymalování, oznámily to noviny Le Point v úterý.

Po příjezdu začal fotografovat místnost, kterou měl vymalovat, což je standardní postup, jehož cílem je vrácení nábytku po vymalování tam, kde byl původně.

Princezna však údajně muže obvinila z plánu prodat fotografie do médií a ztratila nervy. Podle oběti, dva ozbrojení královští bodyguardi ho chytili, svázali mu ruce, udeřili ho do hlavy a donutili ho pokleknout a políbit ženě prsty na nohou.

Dekoratér také řekl, že princezna nařídila bodyguardům, aby ho zabili jako psa, že si nezaslouží žít…
Dekoratér říká, že jeho utrpení trvalo asi čtyři hodiny, pak přišel třetí bodyguard, vzal si kopii jeho ID karty a vyhodil ho. Údajně mu řekl, ať se už nikdy do 16. obvodu nevrací.

Muž později požádal o zaplacení (asi 21 000 dolarů) za práci, kterou už udělal, a za jeho zařízení, který zůstalo v rezidenci. Údajně nikdy nedostal odpověď. Incident oznámil francouzské policii, které ukázal modřiny na hlavě způsobené útokem. Pařížský prokurátor dosud neoznámil, zda se bude mužovou stížností zabývat.

Uživatele Twitteru doufají, že spravedlnost zvítězí nad diplomatickou bariérou a nejmenovaná dcera bývalého saúdského krále Khaleda bude potrestána, ale o tomto dost pochybují. Jako nápady uživatelů sociálních sítí padla i deportace, či zabavení rezidence, kde k útoku došlo.

Zdroj: RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace