Saúdská princezna: „Zabijte toho neužitečného psa“

Saúdská princezna: „Zabijte toho neužitečného psa“
Autor fotografie: Dollar Photo Club|Popisek: Ilustrační foto
30 / 09 / 2016, 10:00

Saudskoarabská princezna vyvolala tsunami rozzlobených poznámek na sociálních sítích poté, co vyšlo najevo, že údajně donutila pařížského dekoratéra líbat jí nohy a své ochrance řekla, ať muže zmrzačí a zabijí.

K incidentu došlo letos v létě, ale na veřejnost se dostal až tento týden poté, co oběť údajného napadení podala oficiální stížnost na francouzské úřady.

Muž, jehož jméno zůstává neznámé, prohlašuje, že byl pozván do rezidence princezny v prestižním 16. pařížském obvodu udělat základní vymalování, oznámily to noviny Le Point v úterý.

Po příjezdu začal fotografovat místnost, kterou měl vymalovat, což je standardní postup, jehož cílem je vrácení nábytku po vymalování tam, kde byl původně.

Princezna však údajně muže obvinila z plánu prodat fotografie do médií a ztratila nervy. Podle oběti, dva ozbrojení královští bodyguardi ho chytili, svázali mu ruce, udeřili ho do hlavy a donutili ho pokleknout a políbit ženě prsty na nohou.

Dekoratér také řekl, že princezna nařídila bodyguardům, aby ho zabili jako psa, že si nezaslouží žít…
Dekoratér říká, že jeho utrpení trvalo asi čtyři hodiny, pak přišel třetí bodyguard, vzal si kopii jeho ID karty a vyhodil ho. Údajně mu řekl, ať se už nikdy do 16. obvodu nevrací.

Muž později požádal o zaplacení (asi 21 000 dolarů) za práci, kterou už udělal, a za jeho zařízení, který zůstalo v rezidenci. Údajně nikdy nedostal odpověď. Incident oznámil francouzské policii, které ukázal modřiny na hlavě způsobené útokem. Pařížský prokurátor dosud neoznámil, zda se bude mužovou stížností zabývat.

Uživatele Twitteru doufají, že spravedlnost zvítězí nad diplomatickou bariérou a nejmenovaná dcera bývalého saúdského krále Khaleda bude potrestána, ale o tomto dost pochybují. Jako nápady uživatelů sociálních sítí padla i deportace, či zabavení rezidence, kde k útoku došlo.

Zdroj: RT

Tagy článku