Savčenková: „Vy, bastardi, nie ste veční! Budete zodpovedať za súčasnú najspolitizovanejšiu vojnu v histórii!“

Savčenková: „Vy, bastardi, nie ste veční! Budete zodpovedať za súčasnú najspolitizovanejšiu vojnu v histórii!“
Autor: Authorized Ukrainian TV channel «Inter» Youtube stream - Podrobytsi (Details) News Programming. 25.01.2015, at 57:07/2:07:13 (Creative Commons Attribution), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=38490638
05 / 08 / 2016, 14:45

Nadežda Savčenková sa ostro pustila do súčasného vedenie krajiny, generálov označuje za ''bastardov''.

Poslankyňa Najvyššej rady Ukrajiny Nadežda Savčenková si servítok pred ústa rozhodne nedáva, najnovšie sa pustila do ukrajinského vedenia, a veliteľstva armády, podla nej sú to ''bastardi''.

Ukrajinska armáda je podla nej, úplne nefunkčná, Savčenková vyhlásila, že za tento ''kolaps'' môžu najvyšší generáli.

Generálom zakričala z parlamentu tvrdý odkaz.


„Vy, bastardi, nie ste veční! Budete zodpovedať za súčasnú najspolitizovanejšiu vojnu v histórii ľudstva!“

Savčenková bude znovu hladovať, pretože ''vrchnosť'' kašle na deti. Taktiež vyzýva ľudí, aby išli znovu protestovať pred sídlo vlády.

„Prezidentovi som navrhovala reálne veci. Bolo treba vracať zajatcov a nečakať na druhú stranu. Ale vrchnosti kašlú na vaše deti. Preto znovu choďte na Bankovú ulicu - sídlo vlády, a žiadajte svoje práva. Nedovoľte im, aby zabudli na vaše deti. Aj vy, matky na okupovaných teritóriách, choďte za banditami a žiadajte, aby vám vrátili vaše deti. Odteraz budem bojovať aj za vás, ako som bojovala o vlastné oslobodenie. Preto od zajtra budem znovu hladovať,“

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace