Schwarzenegger vzkazuje Trumpovi: Ukonči zákaz vstupu lidem z muslimských zemí, vypadáme hloupě

Schwarzenegger vzkazuje Trumpovi: Ukonči zákaz vstupu lidem z muslimských zemí, vypadáme hloupě
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Arnold Schwarzenegger
01 / 02 / 2017, 08:00

I slavný hollywoodský herec Arnold Schwarzenegger se vložil do debaty ohledně zákazu vstupu do USA občanů z muslimských zemí, který nařídil prezident Donald Trump.

Představitel ikonické postavy Terminátora se vymezoval proti Trumpovi již v předvolební kampani, nicméně nabádal Američany po jeho zvolení, aby přestali ,,naříkat". Nyní řekl v rozhovoru pro magazín Extra v souvislosti s přísnou imigrační nového prezidenta, že i ,,když je prezident nový v Bílém domě, má nový tým, hned se dopouští chyb".

Schwarzenegger doufá, že veřejné demonstrace a protesty, které nesouhlasí s Trumpovým zákazem pouštět občany sedmi muslimských zemí na území USA, budou pro Trumpovu administrativu ,,budíčkem". Hollywoodský herec a bývalý politik považuje Trumpovo opatření za uspěchané, které může za to, že Amerika nyní ve světle tohoto zákazu vypadá navenek hloupě. Byl by nejradší, kdyby se tento zákaz zrušil.

Schwarzeneggerovi také vadí, že jsou postiženi i ti lidé, kteří mají tzv. zelenou kartu. ,,Zakázat vstup lidem, kteří mají zelenou kartu, mohou tedy v Americe pracovat a jsou na cestě získat americké občanství, a sám jsem byl ve stejné pozici, je bláznivé," řekl slavný herec. Podle něho Trumpův zákaz je důkazem o nekompetentnosti a špatné připravenosti nového kabinetu.

 

psali jsme:

Trump bude zveřejňovat seznam zločinů páchaných migranty

Trump vyhodil ministryni spravedlnosti pro nesouhlas s dekretem. Zradila svůj úřad, prohlásil

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace