Sean Penn: 60 dní vězení za zmlácení fotografa. Tak dlouho se rval za svou ženu Madonnu, až ho udala za domácí násilí

Sean Penn: 60 dní vězení za zmlácení fotografa. Tak dlouho se rval za svou ženu Madonnu, až ho udala za domácí násilí
Popisek: Sean Penn
07 / 05 / 2018, 18:30

Herec Sean Penn (1960) chodil tak dlouho se džbánem pro vodu, až se spravedlnosti utrhlo ucho. Když napadl při natáčení fotografa a dal mu několikrát pěstí do obličeje, soud mu všechno sečetl a Penn dostal 60 dní vězení.

A to měl velké štěstí, že jeho tehdejší manželka, rocková hvězda Madonna, (dočasně) stáhla žalobu kvůli domácímu násilí, které se odehrálo tak, že se spolu obě celebrity servaly jako psi.

Svatba s Madonnou

Svatba s Madonnou

 

Období před odsouzením měl držitel Oscara herec Sean Penn velmi pestré. Nejprve v nočním klubu zmlátil hudebního skladatele, o kterém se domníval, že políbil jeho ženu Madonnu. Dostal pokutu a roční podmínku.

psali jsme: Fotograf Arnault byl nařčen, že se dotkl švédské princezny Viktorie. Genderové aktivistky kosí úspěšné postarší muže

Pak projel křižovatku na červenou, a když ho policie zastavila, nepodařilo se provést dechovou zkoušku na alkohol a drogy. Dostal pokutu. Pak zmlátil dva britské fotografy, kteří fotili Madonnu před hotelem.

psali jsme: Krásná Bobbi Brown: Zemřela stejně jako její matka Whitney Houston - ve vaně tváří dolů. Náhoda, sebevražda, nebo vražda?

Penn s narkobaronem Joaquínem Guzmánem

Penn s narkobaronem Joaquínem Guzmánem

 

Ucho se utrhlo v roce 1987 při natáčení filmu Barvy. Na pláži Venice Beach v Kalifornii Sean Penn napadl fotografa Kleina, který ho chtěl vyfotit, jak se baví s hercem Robertem Duvallem. Penn mu chvíli nadával, pak po něm skočil a dal mu několikrát pěstí do obličeje. Fotografa museli odvést do nemocnice.

V Madonnou se Penn oženil v roce 1985. Říká se, že když Penn nalezl ve svém hotelovém pokoji paparazziho, pověsil ho za kotníky z balkónu devátého patra. Později byl Penn obviněn z trestného činu domácího násilí, manželé se rozvedli v roce 1989.

psali jsme: Geniální producent Weinstein čelí přívalu akčních žen: „Já to nebyl!“ Ona: „Chtěl, abych se s ní líbala.“ Úchyl na útěku

Karmu si Penn očistil v roce 2015, když se setkal s mexickým narkobaronem Guzmánem, aby s ním udělal rozhovor. El Chapo byl tehdy na útěku a těšil se pověsti nejmocnějšího narkobarona světa. Policie ho pak dopadla na základě Pennova udání.

Sean Penn je herec a režisér, držitel dvou Oscarů za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli a jednoho Zlatého glóbu.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace