Sebevrah se s výkřikem "Alláhu Akbar!" odpálil v pákistánské mešitě

Sebevrah se s výkřikem &quote;Alláhu Akbar!&quote; odpálil v pákistánské mešitě
Autor: Pixabay
16 / 09 / 2016, 13:45

Nejméně 16 lidí zabil sebevražedný útočník, který během dnešních modliteb odpálil bombu v mešitě v Pákistánu.

Islámábád - Další více než dvě desítky lidí utrpěly zranění. Útok se odehrál v kmenové oblasti u hranic s Afghánistánem.

"Sebevražedný útočník byl v zaplněné mešitě, vykřikl: 'Alláhu Akbar' (Aláh je veliký) a pak se ozval silný výbuch," řekl agentuře Reuters Navíd Akbar, oficiální činitel okrsku Mohmand, kde se útok odehrál.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace