SECURITAS ČR zvolila agenturu Taktiq Communications

SECURITAS ČR zvolila agenturu Taktiq Communications
04 / 04 / 2019, 18:00

Švédská bezpečnostní společnost SECURITAS si pro své komunikační a PR aktivity v České republice vybrala agenturu Taktiq Communications. Chce posílit komunikaci technologických inovací a prémiových služeb v oblasti komerční bezpečnosti

„Přes svoji náročnost není práce bezpečnostních pracovníků ve společnosti vždy doceněná a není jí věnován respekt, který si zasluhuje. To chceme změnit. Jsme globální firma, která školí a zaměstnává specializované profesionály a vyvíjí nová technologická řešení. Rádi bychom naši práci přiblížili široké veřejnosti a věříme, že právě spolupráce s agenturou Taktiq nám k tomu pomůže,“ vysvětluje Jan Peroutka, CEO společnosti SECURITAS ČR, proč se rozhodli investovat do PR.

„Na spolupráci se SECURITAS ČR se těšíme. Je to firma plná zajímavých příběhů a důležitých témat,“ říká Lucia Brinzanik, výkonná ředitelka Taktiq Communications, a dodává: „S komunikací v oblasti bezpečnostních technologií máme navíc mnohaleté zkušenosti, které při práci pro SECURITAS hodláme zúročit.“

SECURITAS je globálním lídrem v oblasti komerční bezpečnosti. Firma sídlící ve švédském Stockholmu funguje již 85 let. Aktivně působí v 59 zemích, kde zaměstnává více než 345 tisíc pracovníků – jen v České republice pro ni pracuje 3,5 tisíce zaměstnanců. Filozofií společnosti je kombinace vyspělých bezpečnostních technologií, know-how a kompetentní a kvalifikované fyzické ostrahy.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace