Security magazín má nového majitele

Security magazín má nového majitele
22 / 05 / 2018, 15:30

Nejvýznamnější český bezpečnostní server a časopis o bezpečnosti a obraně, který vychází již od roku 1994 má novou majitelku. Stala se jí JUDr. Věra Petrová.

Spolu s touto změnou projde časopis také změnou organizační struktury a obsahu. „Majetkový vstup do časopisu jsem zvažovala od prosince loňského roku, kdy začala moje spolupráce Ondřejem Höppnerem na nové rubrice Krimi. Tato novinka na serveru securitymagazin.cz si za krátkou dobu získala velice slušnou sledovanost čtenářů. Jednotlivé kriminální příběhy čte až 25 tisíc lidí. Mým přínosem časopisu bude rozšíření témat o právní a justiční problematiku, komentáře kauz, kterými se v oblasti bezpečnosti a obrany časopis zabývá“, uvedla JUDr.Petrová.

Webový portál securitymagazin.cz komentuje aktuální situaci v bezpečnostní, technologické, obranné problematice. Návštěvnost kolem 3 milionů čtenářů a kolem 5 milionů zobrazení řadí tento web mezi nejčtenější ve svém segmentu.

Tištěný časopis Security Magazin odebírají firmy zajišťující montáže technologických zařízení, bezpečnostní agentury, developerské firmy, společnosti zajišťující facility management a firmy sdružené v Asociaci obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Historie  - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace