Security magazín má nového majitele

Security magazín má nového majitele
22 / 05 / 2018, 15:30

Nejvýznamnější český bezpečnostní server a časopis o bezpečnosti a obraně, který vychází již od roku 1994 má novou majitelku. Stala se jí JUDr. Věra Petrová.

Spolu s touto změnou projde časopis také změnou organizační struktury a obsahu. „Majetkový vstup do časopisu jsem zvažovala od prosince loňského roku, kdy začala moje spolupráce Ondřejem Höppnerem na nové rubrice Krimi. Tato novinka na serveru securitymagazin.cz si za krátkou dobu získala velice slušnou sledovanost čtenářů. Jednotlivé kriminální příběhy čte až 25 tisíc lidí. Mým přínosem časopisu bude rozšíření témat o právní a justiční problematiku, komentáře kauz, kterými se v oblasti bezpečnosti a obrany časopis zabývá“, uvedla JUDr.Petrová.

Webový portál securitymagazin.cz komentuje aktuální situaci v bezpečnostní, technologické, obranné problematice. Návštěvnost kolem 3 milionů čtenářů a kolem 5 milionů zobrazení řadí tento web mezi nejčtenější ve svém segmentu.

Tištěný časopis Security Magazin odebírají firmy zajišťující montáže technologických zařízení, bezpečnostní agentury, developerské firmy, společnosti zajišťující facility management a firmy sdružené v Asociaci obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Historie  - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Tagy článku