SECURITY magazín v novém

SECURITY magazín v novém
Popisek: ilustrační obrázek
24 / 02 / 2017, 20:00

Vážení čtenáři, počínaje dnešním dnem bude mít od přibližně 22:00 on-line verze Security magazínu novou podobu včetně dalších zajímavých rubrik.

Nový design je přehlednější a uživatelsky příjemnější. Přibyly tyto rubriky: Komentáře, Defence, Tipy a triky a Právník radí. Z původní rubriky Technologie jsme oddělili sekci Defence, která se bude věnovat vojenským technologiím, v Technologiích nyní naleznete články věnující se komerční bezpečnosti, kyberkriminalitě nebo výpočetní technice.

V připravované sekci Právník radí, která bude spuštěna příští týden, Vás bude informovat pražský advokát Mgr. Zbyněk Kašpárek o zajímavých informacích z právní oblasti. Nebudou chybět užitečné rady čtenářům, čeho se například vyvarovat při koupi spotřebního zboží či automobilu. Chystáme také pravidelnou právní poradnu, v němž se Mgr. Kašpárka budete mít možnost ptát na cokoliv, co Vás zajímá ze všech oblastí práva.

V rubrice Komentáře pak najdete nejzajímavější pohledy našich autorů, mezi které se zařadil nově například Benjamin Kuras, na vnitropolitické či zahraničněpolitické události.

Z čeho nehodláme slevit, je informování Vás, čtenářů o nejdůležitějších domácích i zahraničních událostí bez politické korektnosti, jak to dělají běžně mainstreamová média. Budeme vždy informovat o světě v jeho skutečném světle.

Pevně věříme, že Vás nová podoba on-line verze Security magazínu zaujme a najdete v ní informace, které právě potřebujete.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace