Sedí na plastové židli, přemítá… a pak už nic: Umlčující video výbuchu z egyptského kostela

Sedí na plastové židli, přemítá… a pak už nic: Umlčující video výbuchu z egyptského kostela
12 / 04 / 2017, 13:30

Na serveru youtube.com se objevily záběr z průmyslové kamery, která snímá prostor nedaleko kostela v Alexandrii. Kamera zachycuje poslední okamžiky života muže, sedícího na plastové židli.

Nedělní exploze otřásla střídavě kostely ve městě Tanta a v přístavu Alexandrii a vyžádala si celkem 44 obětí a desítky zraněných. Kostel v Alexandrii byl plný věřících, kteří se sešli k bohoslužbě v květnovou neděli. Prezident Sisí po útocích vyhlásil mimořádný stav a povolal armádu.

 

 

doporučujeme: Mám pro Evropany jeden vzkaz! Řekl nám koptský křesťan studující v ČR po atentátech v Egyptě

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace