Exkluzivně: Šéf GIBS Murín leží po kolapsu v IKEMu

Exkluzivně: Šéf GIBS Murín leží po kolapsu v IKEMu
13 / 04 / 2018, 07:45

Podle informací securitymagazinu.cz z prostředí Generální inspekce bezpečnostních sboru tamní šéf Michal Murín zkolaboval a v současné chvíli je hospitalizován v Pražském IKEMu.

S Murínem bylo nedávno zahájeno kázeňské řízení kvůli údajnému spáchání přestupku. Kázeňské řízení je neveřejné. Murín se v něm chce bránit všemi zákonnými možnostmi, které má.

psali jsme: Výzva k rezignaci šéfa GIBS aneb jak to bylo s Murínem a Gáboríkem

„Svým jednáním bránil tomu, aby bylo prověřování trestní věci provedeno bez zbytečných průtahů, čímž současně porušil své povinnosti vyplývající z jeho postavení ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů,“ stojí v dokumentu, který státní zástupci poslali S Murínem bylo nedávno zahájeno kázeňské řízení kvůli údajnému spáchání přestupku. Kázeňské řízení je neveřejné. Murín se v něm chce bránit všemi zákonnými možnostmi, které má.

psali jsme: Kauza Murín na pokračování. Co zatím víme?

„Svým jednáním bránil tomu, aby bylo prověřování trestní věci provedeno bez zbytečných průtahů, čímž současně porušil své povinnosti vyplývající z jeho postavení ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů,“ stojí v dokumentu, který státní zástupci poslali

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace