Australská senátorka chce po teroristickém útoku zakázat islámskou imigraci. Labouristé: Je to idiotské a nechutné

Australská senátorka chce po teroristickém útoku zakázat islámskou imigraci. Labouristé: Je to idiotské a nechutné
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: Pauline Hansonová
06 / 06 / 2017, 07:30

Australská senátorka Pauline Hansonová po teroristickém útoku v Londýně chce úplně zakázat islámskou imigraci.

Pauline Hansonová, která je známá svými protimuslimský mi výroky, kdy mimo jiné prohlásila, že islám je nemoc, volá po teroristickém útoku v Londýně po zákazu muslimské imigrace do Austrálie.

Lídryně strany Jeden národ řekla svým příznivcům, že je nutné zastavit tuto imigraci ,,dříve, než bude pozdě". Podle Hansonové musí Austrálie k tomuto kroku přikročit, protože jinak se může muslimská populace v zemi dostat na pět procent, stejně jako ve Velké Británii. Nyní tvoří muslimové v Austrálii zhruba 2,5% celkového obyvatelstva.

Hansonová dlouhodobě prosazuje snížení muslimské populace v Austrálii. ,,Austrálie je už unavená tím, že vláda říká, že islám je slučitelný s australskými hodnotami," napsala Hansonová. ,, Austrálie odmítá  zakrýt informaci o tom, že terorismus je spojen s islámským učením v Koránu," pokračovala kontroverzní senátorka.

Na sociálních sítích měl její tweet vesměs pozitivní ohlasy, na rozdíl od jejích soupeřů na politické scéně. Australští labouristé ústy jejího předsedy Billa Shortena její tweet odsoudili, když jeho načasování označili za ,,bezohledný, idiotský a nechutný".

Při sobotním londýnském teroristickém útoku zemřelo sedm lidí. Tři atentátníci byli pohotovou reakcí policistů zneškodněni.

 

psali jsme:

Zakažte muslimskou víru, je to nemoc! vyzývá australská politička

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace