Sexbomba Anna Nicole Smithová: Záhadná smrt v pokoji nad kasinem

Sexbomba Anna Nicole Smithová: Záhadná smrt v pokoji nad kasinem
24 / 07 / 2018, 18:00

Nejslavnější zlatokopka Anna Nicole Smithová (†39) byla nalezena 8. února 2007 manželkou svého osobního strážce v hotelovém pokoji v Hollywoodu. Podle lékařské zprávy Smithová zemřela na předávkování léky na předpis.

Svého manžela, ropného magnáta Howarda Marshalla (†90) si vzala 13 měsíců před jeho smrtí. Přežila ho o 12 let. Oněch 12 let se odehrávalo pod praporem soudních bojů o miliardářovo dědictví v hodnotě 6 miliard korun.

Šťastný pár

Anna Nicole Smith se narodila v roce 1967 jako Vickie Lynn Hoganová. Než se stala striptérkou a tanečnicí u tyče v klubu Gigi's, pracovala jako prodavačka smažených kuřat. Tehdy se vdala za kuchaře, porodila syna a rok na to se rozvedla.

Psali jsme: Režisér Oliver Stone: Obvinila ho sexbomba z Playboye, že jí před 26 lety sáhl na večírku na prso. On to popírá

Zlomem v její „kariéře“ byla plastická operace prsou, která pak měla obrovská. Ve striptýzovém klubu se roku 1991 seznámila s ropným magnátem Marshallem (tehdy 86), který se do ní „zamiloval na prvních pohled“. Přes protesty své rodiny si ji nastěhoval na svůj ranč a zahrnoval ji a jejího syna penězi.

Anna Nicole se krátce na to rozvedla s kuchařem a její kariéra šla strmě nahoru. Objevila se mnoha titulních stranách časopisů pro muže, hrála ve filmu a v televizi.

Na červeném koberci

V roce 1994 měla s miliardářem svatbu. Jí bylo 26, jemu 89. Jak se později svěřila, nikdy spolu neměli sex, a na ústa ho políbila ne víc než desetkrát. Třináct měsíců po svatbě, roku 1995 Marshall zemřel. Když halucinoval na smrtelné posteli, oslovoval Nicole „mami“.

„Milovala jsem ho za to, co všechno dělal pro mě a mého syna,“ řekla v televizní show Larryho Kinga. „Nikdo mě nikdy nemiloval a nerespektoval jako on.“

Po smrti miliardáře následovala soudní bitva o jeho peníze, která dosud neskončila. Anna Nicole přišla jako „truchlící vdova“ k soudu v šatech s výstřihem až na pupík, ověšená šperky. Když ji její právníci upozornili, že tudy ne, změnila styl. Pokračovala však v divokém způsobu života, brala drogy po hrstech a střídala milence.

Roku 2006 se jí narodila dcera, ale několik dní po porodu zemřel její syn (†20) na předávkování během návštěvy své matky v jejím pokoji v porodnici.

Za otce dcery Dannielynn označila svého právníka, ale nakonec vyšlo najevo, že otcem dítěte je herec Larry Birkhead.

S dcerou a synem

Rok po narození dcery, dne 8. února 2007 byla Anna Nicole Smithová nalezená mrtvá v pokoji 607 nad kasinem v hotelu Hard Rock v Hollywoodu na Floridě. V těle měla přibližně deset různých léků na předpis, ale žádné drogy.

Psali jsme: Sexbomba Jayne: Milovnici divokých večírků utrhl přívěs hlavu, když vjel její řidič pod přívěs traktoru

Média divoce spekulovala o její smrti, objevily se spekulace o vraždě, kterou si objednala rodina miliardáře Marshalla. To se však nepotvrdilo, byla vyloučena i sebevražda.

Hrob Anny Nicole Smithové

Dceru Anny Nicole Smithové malou Dannielynn (12) vychovává její otec. Soud rozhodl, že Danielynn nepřipadne z dědictví po zesnulém miliardáři ani cent.

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace