Sexbomba Jayne: Milovnici divokých večírků utrhl přívěs hlavu, když vjel její řidič pod přívěs traktoru

Sexbomba Jayne: Milovnici divokých večírků utrhl přívěs hlavu, když vjel její řidič pod přívěs traktoru
Popisek: Jayne Mansfieldová
30 / 01 / 2018, 17:30

Jayne Mansfieldová (1933 – 1967), sexsymbol 60. let, zahynula na sedadle spolujezdce, když její řidič vjel pod přívěs traktoru. Její tři děti spaly na zadních sedadlech a vyvázly jen s pár škrábanci.

Herečka před nehodou vybízela řidiče ke spěchu, protože chtěla stihnout televizní vystoupení v New Orleans, kde vystupovala. Za zatáčkou si řidič nevšiml zadních světel přívěsu traktoru, který jel před nimi velmi pomalu.
Jayne, řidič a její právník, který seděl také vpředu, byli na místě mrtví. Podle tehdejšího bulvárního tisku přívěs utrhl herečce hlavu, policie tuto verzi ale opakovaně vyvracela.

psali jsme: Když krása nese smrt. Tragický osud herečky Sharon Tateové poznamenal celou Ameriku

Jayne Mansfieldová se proslavila hlavně v televizi, zpívala, hrála v mnoha filmech a divadelních rolích. Před kamerou byla často nahá. Byla často srovnávána s  Marilyn Monroe, vlasy měl na blond obarvené (původně byla brunetka) a její charakteristickou barvou byla růžová.

Pro bulvární tisk byl její soukromý život lahůdkou. Jayně byla třikrát vdaná, ale pěti dětí a prožívala několik paralelních milostných románků. Ráda se napila, takže jí paparazzi pronásledovali na každém kroku. Libovala si soudních sporech o vysoké částky.

Její milenci byli vždy velmi bohatí, patřili mezi ně úspěšní režiséři, miliardáři, majitel sítě restaurací, ale třeba i Anton LaVey, zakladatel satanistické církve.

S prvním manželem se znali se školy, otěhotněla v 17 letech. Její manžel Paul bojoval ve válce v Koreji a doufal, že po narození prvního dítěte Jayne opustí touha stát se slavnou herečkou. Stal se však pravý opak.

psali jsme: „Tenistka Venus Williamsová mi zabila manžela“, tvrdí žena, které vjela miliardářka do na dálnici cesty

S druhým manželem Mickeym Hargitayem se seznámila v restauraci. Na otázku číšníka, co si dá, odpověděla: "Dám si steak a toho vysokého muže vlevo." Mickey byl herec a kulturista (vítěz Mr. Universe 1955, tedy ve stejný rok, kdy se stala Jayne playmate časopisu Playboy).

Jejím třetím manželem byl režisér italského původu Matt Cimber. Jejich manželství trvalo necelý rok a skončilo kvůli alkoholismu Jayne. Během této doby nepohrdla žádnou rolí a svlékala se takřka na požádání.

Po tragické nehodě byla pohřbena v Pensylvánii vedle svého otce, který zemřel, když jí byly tři roky. Následovalo několik soudních sporů o její majetek.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.