Sexbomba Katie May: Při pózování se jí zablokoval krk. Po zásahu maséra dostala infarkt

Sexbomba Katie May: Při pózování se jí zablokoval krk. Po zásahu maséra dostala infarkt
Popisek: Katie Mayová
19 / 06 / 2018, 19:00

Přezdívali jí Královna Snapchatu, na sociálních sítích měla miliony fanoušků, mnohokrát se objevila na titulní straně časopisu Playboy včetně mezinárodních mutací (například na Slovensku).

V den své smrti v únoru 2016 pózovala Katie May (†34) v bikinách na Laguna Beach v Kalifornii. Při jedné neobvyklé poloze si zablokovala krční páteř. Ještě stačila dát na internet fotografii textem: "Doufám, že máte pěkný pondělí. U nás je dnes pořádně větrno" a odjela na masáž.

psali jsme: Strašlivý zločin režiséra Jamese Tobacka: „Tiskl se na mě a šeptal, že mě chce vidět nahou,“ žaluje herečka. Přidalo se 300 dalších žen

Katie se ujal věhlasný chiropraktik Dr. Eric Swartz ze západního Hollywoodu a chopil se její šíje víc než snaživě. Po důkladné masáži, kterou Dr. Swartz nazýval hlubinnou, se začaly dělat krásné Katie mžitky před očima. Záhy začala halucinovat a upadla do mdlob.

Katie May

psali jsme: Krásná modelka, sexuální idol Brazílie, záhadně zemřela při liposukci na operačním stole. Ledviny jí vypověděly službu

Po převozu do nemocnice Katie zemřela. Zůstala po ní osmiletá dcera a manžel, který se dodnes soudí s Dr. Schwarzem. Podle obžaloby masíroval modelku příliš silně, takže jí ucpal krčí tepnu a tedy i přívod kyslíku do mozku.

Dr. Swartz se hájí, že se Katie zablokovala tepna kvůli neopatrnému pózování pro fotografa a chladnému počasí. On se jí prý snažil je pomoci. Podle koronera však byla příčinou smrti neopatrná masáž.

Fanoušci krásné Katie dodnes smutní, dcera je v péči otce.

 
Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival  - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace