Neúspěšný žadatel o azyl obtěžoval švédské dívky. Jeho deportace se zpozdí

Neúspěšný žadatel o azyl obtěžoval švédské dívky. Jeho deportace se zpozdí
30 / 07 / 2016, 12:30

Sexuální útoky ve Švédsku pokračují.

Ve švédském městě Vimmerby podle britského deníku The Express neúspěšný sedmadvacetiletý žadatel o azyl sexuálně obtěžoval místní dívky. „Nenávidím všechny Švédy. Jsem tady jenom proto, abych šukal švédský holky a utrácel jejich prachy,“ pokřikoval mladý muslim na čtyři dívky na hlavním náměstí v časných ranních hodinách.

Muž chvíli dívky sledoval, a když mu sdělily, aby s tím přestal, začal na ně pokřikovat a plivat. Vedle toho si sundal kalhoty a začal močit na jednu z okolních laviček. Až přivolaná policie sedmadvacetiletého migranta zatkla a obvinila z exhibicionismu a sexuálního obtěžování. Při prověřování jeho totožnosti policisté zjistili, že muž by měl být v nejbližší době deportován ze Švédska do své domovské země.

Jak uvádí The Express, obviněný je nyní ve vazbě a očekává se, že bude neprodleně vyhoštěn ze země. „Podle nejmenovaného policejního úředníka by však nové trestní stíhání mohlo celý proces deportace zpomalit,“ uvádí britský deník a dodává, že podle jedné z obětí jeho sexuálního obtěžování byla chvíli před tím společně se svými kamarádkami terčem dalšího sexuálního obtěžování. „Snažím se na to nemyslet. Celá událost však na mě bude mít nepříznivý vliv. Budu se bát chodit večer domů,“ sdělila médiím dvacetiletá dívka.

Švédsko figuruje na žebříčku zemí s největším počtem znásilnění na předních místech. Kritici liberální imigrační politiky tvrdí, že hlavním důvodem je příliš velký počet muslimských migrantů v zemi. Naopak zastánci přistěhovalecké politiky „otevřených dveří“ argumentují tím, že vysoká čísla související se znásilněním jsou pouze důsledkem změny metodiky a posuzování těchto trestných činů. Ať už mají pravdu zastánci, nebo odpůrci masové imigrace, znásilňování pro Švédsko představuje velký problém.  Zdroj: parlamentnilisty.cz

Kampaň proti migrantom, v Taliansku už nie sú vítaní

Zajímavé video zveřejnil na YouTube uživatel William Thomas pod názvem "Švédsko zemřelo. Nedovolte, aby přišla na řadu vaše země..."


Podle českého ministra vnitra Chovance existuje obava z toho, že by se neúspěšní žadatelé o azyl v Německu mohli pokusit odejít do okolních zemí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace