Šílený důchodce napadl s nožem cestující v rakouském vlaku

Šílený důchodce napadl s nožem cestující v rakouském vlaku
16 / 08 / 2016, 13:30

Šedesátiletý Němec, který zaútočil nožem na cestující ve vlaku na západě Rakouska, vážně zranil dvě osoby. Podle policie se jednalo o seniora z Německa, který působil dojmem, že je duševně narušený.

K útoku došlo kolem 6:35 ráno, když vlak projížděl mezi městy Bludenz a Feldkirch. Zraněnými jsou cestující (19), který utrpěl poranění břicha, a pasažér (17) s poraněním krku.

Útočník napadl nožem a hořlavinou cestující ve švýcarském vlaku

Útočník napadl dotyčné krátce před železniční stanicí. Po příjezdu vlaku na nádraží do vagonu vstoupili policisté a s pomocí dalších pasažérů a s využitím pepřového spreje muže přemohli a zatkli. Zdroj: eurozpravy.czdailymail.co.uk 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace