Síťový videorekordér s integrovaným PoE+ switchem pro extrémně kvalitní záznamy

Síťový videorekordér s integrovaným PoE+ switchem pro extrémně kvalitní záznamy
Autor fotografie: Samsung Techwin|Popisek: SRN-473S a SRN-873S
28 / 06 / 2015, 09:30

Samsung Techwin představil novou řadu cenově výhodných síťových videorekordérů s integrovaným PoE+ switchem.

Nové síťové videorekordéry byly představeny krátce poté, co společnost uvedla novou řadu bezpečnostních kamer WiseNet Lite. Společně nabízejí kamery a síťové videorekordéry návrhářům systémů široké spektrum možností, které pokrývají rozpočtová omezení i funkční požadavky jednotlivých bezpečnostních projektů.

4-, 8- a 16kanálové síťové videorekordéry umožňují významné snížení instalačních nákladů, protože odpadá nutnost dodávat samostatné zdroje napájení a switche. Integrovaná funkčnost PoE+ znamená, že všechny tři nové modely síťových videorekordérů dokáží napájet libovolnou PoE+ kameru kompatibilní se standardem ONVIF, včetně rychlých dome kamer a dome kamer s vyhříváním.

PoE+
„Naše nové síťové videorekordéry s integrovaným PoE+ switchem nabízejí bezpečný způsob napájení kamer a ostatních zařízení prostřednictvím standardních ethernetových kabelů. Navíc je výhodou to, že organizace může využívat PoE kdekoli a nemusí přitom brát v úvahu možné odlišnosti lokálních rozvodných systémů,“ vysvětluje Tim Biddulph, produktový manažer společnosti Samsung Techwin Europe Ltd. „Klíčová výhoda, kterou využití PoE přináší, ovšem spočívá ve skutečnosti, že systémy založené na IP sítích lze nyní rozšiřovat kdykoli, bez výpadků a přitom není nutné pokládat další kabeláž.“

Podpora 4K kamer
Tři nové síťové videorekordéry nabízejí podporu 8megapixelových kamer. Dokáží tedy nahrávat extrémně kvalitní záznamy, včetně záznamů pořízených 4K kamerami. 

Plug and Play
Nové síťové videorekordéry nabízejí novou hodnotu a přitom se vyznačují příznivou cenou. To ale není vše: jsou vybaveny celým spektrem uživatelsky přívětivých a praktických funkcí, včetně velice snadného používání, rozhraní v různých jazycích a grafického uživatelského rozhraní. Lze je konfigurovat lokálně a ovládat připojenou myší anebo joystickem. Kamery společnosti Samsung Techwin lze proto snadno nakonfigurovat přes rozhraní síťového videorekordéru a není potřeba žádný počítač.

Operátoři se mohou rozhodnout, zda chtějí využívat výstupy HDMI nebo VGA. Všechny tři modely podporují kompresi H.264 a MJPEG. Video s různým rozlišením lze zároveň přenášet i do smartphonů a tabletů i do libovolného počítače v síti. Video konkrétního incidentu lze snadno vyhledat pomocí chytrého vyhledávání, které podporuje i kritéria založená na metadatech.

Jedná se o tyto tři nové modely:

SRN-473S: Síťový videorekordér se 4 kanály, 4 porty PoE+, nahráváním se síťovou přenosovou rychlostí až 32 Mb/s, 1 interním pevným diskem a podporou rozhraní eSATA.

SRN-473S

SRN-873S: Síťový videorekordér s 8 kanály, 8 porty PoE+, nahráváním se síťovou přenosovou rychlostí až 64 Mb/s, 2 interními pevnými disky a podporou rozhraní eSATA.

SRN-873S

SRN-1673S: Síťový videorekordér se 16 kanály, 16 porty PoE+, nahráváním se síťovou přenosovou rychlostí až 80 Mb/s, 4 interními pevnými disky a podporou rozhraní eSATA.

 SRN-1673S

Bezpečnostní řešení společnosti Samsung Techwin jsou díky široké síti distributorů dostupné kdekoliv v Evropě. Další podrobnosti získáte na e-mailové adrese mirek.ptacek@samsung.com, telefonním čísle +44 (0)1932 82 6700 či webových stránkách //www.samsungsecuritysolutions.cz/cs-cz.aspx

Tagy článku