Skenovací pero IRISPEN™ Air 7 od Canonu

Skenovací pero IRISPEN™ Air 7 od Canonu
Autor fotografie: irislink.com|Popisek: IRISPEN™ Air 7
02 / 12 / 2015, 15:45

Pomocník pro skenování kdekoliv a kdykoliv.

Jednoduchým posunutím IRISPEN™ Air 7 přes tištěný text v novinách, časopisech, na fakturách, faxech, dopisech, nebo jakémkoliv jiném typu dokumentu, se text automaticky přenese do počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

IRISPEN ™ Air je schopný snímat také loga, podpisy a malé obrázky. Je možné také skenovat a rozpoznávat čárové kódy, bankovní kódy, čísla účtů, číslice, atd. Pero podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Cena v internetovém obchodě: 149 eur (4.023 Kč)

Více informací na irislink.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace