Školení NVR ACTi – ACE training

Školení NVR ACTi – ACE training
26 / 05 / 2014, 10:49

Dne 11. června proběhne v pražské pobočce společnosti Variant Plus školení produktů ACTi.

Program školení: Představení nové řady rekordérů od firmy ACTi. Na trh právě uvedená řada ENR-1x0 je druhá generace rekordérů umožňuje zobrazovat a nahrávat všechny aktuální modely IP kamery ACTi a navíc i vybrané modely od Axis a Sony. Bude představena produktová řada NVR, popis vlastností a funkcí, postup a příklad instalace (spolu se základním nastavením) a příklady použití v projektech s ACTi technologií. Zmíníme výhody a vylepšení proti předchozí verzi. Jaké funkce u konkurence nenajdete? Popis kompletního řetězce snímání a zpracování obrazu ACTi (ACTi Unified Solution).

 

Datum školení: 11. června 2014
Místo školení: Praha - sídlo firmy VARIANT plus, Rostovská 2b/260, 101 00 Praha
Čas školení: 9.00-15.00
Cena školení: zdarma

Na školení se můžete přihlásit na adrese: //www.variant.cz/dokumenty/skoleni/detail/?Guid=f5257294-ab25-4cf7-ba40-fa3f5d4ee7d9

 

 

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.