Slavnostní promoce absolventů EUROPEAN INSTITUTE v Galerii MIRO

Slavnostní promoce absolventů EUROPEAN INSTITUTE v Galerii MIRO
12 / 07 / 2017, 09:15

Dne 24. 6. 2017 uspořádala společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT v kooperaci s generálním partnerem LONDON INTERNATIONAL BUSINESS ADMINISTRATION a mediálním partnerem SECURITY Magazín v Galerii MIRO, Kostel sv. Rocha v Praze speciální seminář, na který navazovala slavnostní promoce úspěšných absolventů programů MBA a LL.M.

Přednášky speciálního semináře prezentovali fundovaní odborníci z oblastí práva, bezpečnostního a krizového managementu p. Ing. Josef Sedlák, gen. mjr. v.z., bývalý velitel 4. brigády rychlého nasazení, národní zástupce ČR u NATO/SHAPE, působící na ČVUT, lektor EUI dále plk.v.v. JUDr. RNDr. Vlastislav Man, MBA, do roku 2011 příslušník Policie ČR povolaný k plnění úkolů v MV (v oblasti resortního školství), externí učitel na řadě vysokých škol, absolvent studia MBA na EUROPEAN INSITUTE, dále p. JUDr. Ing. Luboš Mahdoň, LL.M., advokát a partner přední české a slovenské advokátní kancelář, externí učitel na VŠ a lektor EUROPEAN INSTITUTE. 

Úspěšní absolventi přijali diplomy a gratulace od p. Ing. Vladislava Stanka, MBA, CEO, EUROPEAN INSTITUTE a Mgr. et Mgr. Jiří Kohoutek, PhD., Academic Affairs Director, EUROPEAN INSTITUTE. Za všechny absolventy pronesl děkovný proslov p. Ing. Robert Klír, PhD., Ing. Paed. IGIP, MBA.

Více na //european-institute.cz/

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.