Slávny herec či režisér Robert De Niro, označil Donalda Trumpa za hlupáka, či prasa

Slávny herec či režisér Robert De Niro, označil Donalda Trumpa za hlupáka, či prasa
Autor: Screenshot/Youtube
22 / 10 / 2016, 11:45

Herec, ktorý sa preslávil v 70. a 80. rokoch, sa ostro pustil do prezidentského kandidáta Donalda Trumpa.

De Niro na Trumpovú adresu, vyhlásil:

„Je nesmierne hlúpy, je to nevychovanec, je to prasa.“

Americký herec sa tak pripojil k rôznym iným celebritám, ktoré vyzývajú amerických občanov, aby svoj hlas v prezidentských voľbách, neodovzdávali Donaldovi Trumpovi.

Trump nedávno vyhlásil, že chce udrieť niektorých ľudí do tváre, De Niro k tomu dodal, že on by rád udrel do tváre práve Trumpa.

O Trumpovi sme písali aj v týchto článkoch: 

Jeho video sa rýchlo šíri internetom, aktuálne už má takmer pol milióna zhliadnutí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace