Slavný herec zpražil celý Hollywood: Drž hubu ohledně Trumpa!

Slavný herec zpražil celý Hollywood: Drž hubu ohledně Trumpa!
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Morgan Freeman
10 / 02 / 2017, 19:30

Známý herec si nebral servítky ohledně svých hereckých kolegů.

Morgan Freeman, představitel charakterních rolí, v rozhovoru pro AARP Magazine prohlásil, že by američtí herci měli nově zvoleného prezidenta Donalda Trumpa podporovat a především dát mu potřebnou dobu hájení na to, aby se mohl realizovat.

Zajímavým tématem byla diskuse o aktuálním stavu americké politiky. „Co se týká dnešní politiky, tak jsem ve volbách volil Hllary a nyní to vypadá jako že se bortíme z útesu. Ale musíme jen najít cestu, jak přistaneme.Nicméně, nebojím se. Držím se naděje, že Donald Trump může být dobrý prezident. Nemůže nebýt. Vidím chlápka, který neprohraje.“ řekl Freeman.

Herci by se neměli řídit antitrumpovskou mediální masáží a hodit ,,uplakané" komentáře směřující proti Trumpovi za hlavu. Hollywood by ml podle Freemana ,,držet sakra hubu ohledně Trumpa" a dát mu šanci, kterou si zaslouží.

Freeman reagoval v této souvislosti na hysterii některých jeho kolegů, která vyvrcholila vystoupením Meryl Streepové na předávání Zlatých glóbů, která slovně zaútočila na Trumpa.

 

psali jsme:

Proste na kolenou průměrné Američany za šanci, kterou jste dostali! Sjel hollywoodskou elitu jejich hvězdný kolega

 

Zdroj: ac24.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace