Slavný London Bridge byl evakuován kvůli bezpečnostní hrozbě

Slavný London Bridge byl evakuován kvůli bezpečnostní hrozbě
07 / 03 / 2017, 16:00

Londýnská policie dnes vyklidila London Bridge kvůli blíže nespecifikované bezpečnostní hrozbě.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle londýnské policie bezpečnostní hrozba okolí London Bridge nehrozila. To muselo být evakuváno včetně přilehlé železniční a autobusové stanice. Informoval o tom server RT. Obavy z podezřelého vozidla, které se v oblasti podle několika svědků objevilo, byly nakonec nepodložené.

 

Policie kromě vyklizení slavné památky také evakuovala přilehlou železniční a a autobusovou stanici. Podle serveru RT jeden z přihlížejících měl vidět podezřelé vozidlo ve vyklizené oblasti. Tato zpráva však zatím nebyla policií potvrzena. Na místě operuje několik policejních vozů a také hasiči.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace