Sledujte naživo: Tisíce Rumunov pochodujú smerom k parlamentu

Sledujte naživo: Tisíce Rumunov pochodujú smerom k parlamentu
Popisek: Ilustračný obrázok
04 / 02 / 2017, 17:15

V posledných dňoch je v Rumunsku poriadne rušno. Protesty proti korupcii neutíchajú.

Rumunská ľavicová vláda schválila dekriminalizáciu niektorých trestných činov, ihneď na to vyšli do ulíc státisíce Rumunov.

Protesty neutíchajú, počty demonštrantov neustále rastú.

Tieto protesty pozorne sledujú aj vysokí predstavitelia Európskej únie. Predseda EK Jean-Claude Juncker a podpredseda Frans Timmermans, k protestom vyhlásili:

''Tento boj proti korupcii musí pokračovať, nebude zastavený. Posledné udalosti v Rumunsku sledujeme s obrovským znepokojením,'' cituje agentúra Reuters.

Sledujte naživo: Tisíce Rumunov pochoduje smerom k parlamentu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace