Slovensko: Rómska svadba za desiatky tisíc eur !

Slovensko: Rómska svadba za desiatky tisíc eur !
Autor: Screenshot/Youtube
12 / 10 / 2016, 09:30

Na portáli YouTube.com, sa objavilo video z rómskej svadby na Slovensku. O tejto svadbe sa vo veľkom písalo aj na zahraničných portáloch.

O tejto luxusnej svadbe písali mnohé ruské média, ale taktiež aj britský Dailymail alebo The Sun. Po svadbe sa konali štvordňové oslavy, tieto oslavy stáli údajne takmer 40 000 eur, píše denník The Sun.

Zahraničné média píšu, že táto svadba stála viacej ako 150 000 eur.
Video sa objavilo na internete na začiatku októbra, a aktuálne má viacej ako 3 000 000 zhliadnutí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace