Smolný den pro Pendolina - další srážka s autem na přejezdu v Polsku

Smolný den pro Pendolina - další srážka s autem na přejezdu v Polsku
Autor: Jjajjo/ Wikipedia|Popisek: PKP IC Pendolino, fotografie pořízená během první prezentace v Polsku na hlavním nádraží ve Vratislavi
22 / 07 / 2015, 13:00

Na jihu Polska se dnes ráno srazila souprava Pendolina s osobním autem.

K nehodě došlo ve středu v 8:21 na železničním přejezdu ve městě Blachownia. Pendolino jelo z Varšavy do Vratislavi a nedaleko Čenstochové vjel na železniční přejezd, i přes zvukový a světelný signál, 32 letý řidič Seatu Leon. Podle mluvčí polské policie se prošetřuje, proč řidič vjel na přejezd, ale údajně nebyl pod vlivem alkoholu. 

Zraněn byl pouze řidič osobního auta. V 10:30 už byl obnoven železniční provoz. 

Video bylo zveřejněno na YouTube (radiojuraczestochowa)


Zdroj: tvn24.pl

Foto: wikipedia, autor Jjajjo pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace