Smrtelné selfie, sýrski povstalci spustili omylom výbuch

Smrtelné selfie, sýrski povstalci spustili omylom výbuch
Autor: Screenshot/Youtube
17 / 09 / 2016, 11:15

Na internete sa objavilo video, na ktorom je osem sýrskych rebelov ktoré pri robení selfie, náhodne spustia bombu.

Muži sú údajne členovia Slobodnej sýrskej armády. Jeden z mužov drží mobil vo vzdruchu, aby spravil selfie.

Po kliknutí kamery, sa zdá že telefón bol pravdepodobne zmanipulovaný s improvizovaným výbušným zariadením, ktoré v miestnosti spôsobilo výbuch.

via GIPHY

Video zverejnila stránke Funker530, záznam však ešte nieje overený.

Kamera po výbuchu spadla na zem, a miestnosti sa rozšíril plameň a dym. Muži sa ihneď snažili uniknúť. Vo videu sú počuť výkriky "Allah Akbar".

ZDROJ: Rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace