Sobotní protiuprchlická demonstrace v Paříži: "Uprchlíci nejsou vítáni" nebo "Francie pro Francouze"

Sobotní protiuprchlická demonstrace v Paříži: &quote;Uprchlíci nejsou vítáni&quote; nebo &quote;Francie pro Francouze&quote;
Autor fotografie: YouTube/screenshot
29 / 05 / 2016, 19:15

Demonstrace pravicového hnutí mládeže Generation Identitaire se zúčastnilo jen 150 jejich příznivců.

Členové Generation Identitaire a jejich příznivci v sobotu pochodovali "proti islámu" pařížskými ulicemi. Demonstranti skandovali hesla "Uprchlíci nejsou vítáni" a "Francie pro Francouze".

Mládežnické pravicové hnutí Generation Identitaire tvrdí, že "Migrace přináší smrtící islám a podněcuje výbušný koktejl multikulturní společnosti." Jsme prý svědky této hrozby a ženy jsou jejími prvními oběťmi." 

Na webových stránkách Generation Identitaire se jeho příznivci označují za politické hnutí, které sdružuje chlapce a dívky po celé Evropě. Bylo založeno v roce 2012 a vyzývá mladou generaci, aby se "vzepřela tsunami masové migrace, která smaže její historické kořeny a promění se v noční můru." Tvrdí, že jsou "Hrdí na svoje dědictví a důvěru ve svůj osud, a nechtějí být ztracenou generací." 

Generation Identitaire je politické hnutí, které sdružuje chlapce a dívky v celé Evropě.

 

To bylo založeno v září 2012.

 

Vyzýváme mládež s cílem zvýšit jejich hlavy: tváří v tvář davu, čelí ti, kteří chtějí fliquer naše životy a naše myšlenky čelí standardizaci lidmi a kulturami, čelí tsunami masové imigrace, tvář škola, která skrývá historii našeho lidu, aby nás z lásky, čelí údajné live-, která se promění v noční můru ... Generation Identitaire je první linie odporu.

 

Vědoma problémů, se kterými jsme konfrontováni odmítáme jakékoliv bitvu. Hrdí na naše dědictví a důvěru v náš osud, my máme jen jeden slogan: budeme zastavit další! Jsme ztracenou generací, ale ne ztracenou generací. Vzhledem k tomu, jdeme do války proti každému, kdo chce, aby vzali své kořeny a nutí nás zapomenout kdo jsme. Náš ideál je znovudobytí a my povede až do konce.Generation Identitaire je barikáda, na kterém stojí mládeže v boji o své identitě.

V politických stranách, mladí lidé jsou pracovní síla. V rámci Generation Identitaire jsme hlava a srdce. U nás, ovládací mládež mládež. Jsme kamarádi, přátelé, bratři, klan. Více než mládežnického hnutí, jsme mládežnické hnutí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace