Šok pro saúdské lékaře: muž měl 11 let v žaludku ,,zachovalou" žárovku

Šok pro saúdské lékaře: muž měl 11 let v žaludku ,,zachovalou&quote; žárovku
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: žárovka
04 / 04 / 2017, 16:00

Šok čekal na saúdské lékaře, když operovali muže, který si stěžoval na bolesti břicha.

Saúdské lékaři prožili šok, když operovali mladého Asiata, který si již dlouho stěžoval na nesnesitelné bolesti břicha, horečky a neustálou únavu.

Protože už byly bolesti v oblasti žaludku extrémní, rozhodl se muž konečně vyhledat pomoc v jedné nemocnici  v Saúdské Arábii.

Když lékaři otevřeli žaludek jedenadvacetiletého muže, nevěřili vlastním očím. ,,Objevili" v něm totiž žárovku, kterou měl muž ve svém žaludku dlouhých jedenáct let, a která byla k jejich překvapení  ve velmi ,,zachovalém" stavu.

Operovaný měl spolknout žárovku, když mu bylo deset let. Podle lékařů se nyní pacient nachází v dobrém zdravotním stavu a zůstane v nemocnici na pozorování.

 

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.