Šokující video: Kuvajtská žena odmítla pomoci Etiopance, která se pokusila o sebevraždu

Šokující video: Kuvajtská žena odmítla pomoci Etiopance, která se pokusila o sebevraždu
Autor: pixabay.com|Popisek: etiopská dívka
01 / 04 / 2017, 12:00

Šok vyvolalo video, které se šíří po sociálních sítích.

Kuvajtská žena natočila Etiopanku, která chtěla spáchat sebevraždu skokem ze sedmého patra hotelu, kde pracovala jako hospodyně.

Na videu je vidět, jak žena, která se pokusí zabít, visí za jednu ruku ze zábradlí. Po chvilce k ní přijde žena, na kterou křičí, ať ji drží. To však žena odmítne a místo pomoci se vše natáčí na mobilní telefon. Za několik sekund žena spadne, pád ale jako zázrakem přežila, protože dopadla na přístřešek hotelu.

Kuvajťanku, která si nešťastnici natáčela, už zatkla policie.

Zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace