Šokující video: řidiče autobusu přepadl mikrospánek. Následky byly fatální

Šokující video: řidiče autobusu přepadl mikrospánek. Následky byly fatální
Autor: flickr.com|Popisek: havarovaný autobus
16 / 03 / 2017, 16:00

Řidič autobusu v provincii Če-ťiang způsobil havárii, když na chvíli usnul za volantem.

Video z autobusu ukazuje, jak se řidiči pomalu klíží oči, než na malou chvíli usne. Ta se však ukázala být fatální, protože autobus s 84 lidmi narazil do nákladního vozu před ním. A to i přesto, že řidič po svém procitnutí se nsaží dělat maximu, aby se nárazu vyhnul.

Při srážce zemřel jeden člověk a desítky dalších cestujících byly zraněny. Podle vyšetřovatelů tragické nehody řidič den předtím vůbec nespal.

 

psali jsme:

Nejméně 35 mrtvých po srážce autobusu a cisterny v jižním Afghánistánu

VIDEO: Při nehodě autobusu s maďarskými školáky zemřelo v Itálii 16 lidí

 

 Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace