SolarWinds MSP: důvodů proč migrovat na RMM řešení rychle přibývá

SolarWinds MSP: důvodů proč migrovat na RMM řešení rychle přibývá
28 / 01 / 2021, 08:30

ZEBRA SYSTEMS, distributor řešení SolarWinds MSP na českém trhu, očekává, že v letošním roce dojde k další akceleraci přechodu IT prodejců na modely poskytování řízených služeb (MSP). Hlavní příčinou migrace na poskytování vzdáleného monitoringu a správy (RMM) je podle společnosti SolarWinds MSP pokračující pandemie a z ní vyplývající náročnější požadavky zákazníků na rychlost, flexibilitu a zabezpečení, a následná potřeba samotných IT dodavatelů zvýšit svou produktivitu.

Z přehledu ,,10 důvodů proč využívat řešení RMM“ vytvořeného společností SolarWinds MSP vyplývá, že 54 % IT administrátorů si dokáže představit úsporu až jedné hodiny práce denně díky využití moderních RMM nástrojů. 27 % společností postižených kybernetickým útokem je přesvědčeno, že za úspěšným napadením jejich infrastruktury stojí manuální způsob, kterým provádějí patch management. Stále více IT prodejců zjišťuje, že zastaralý break/fix model vyžadující fyzickou přítomnost u zákazníka začíná být příliš nákladný a je překážkou dalšího obchodního rozvoje.  

SolarWinds MSP mezi hlavní výhody RMM řešení uvádí:

  • Rychlý, bezpečný a cenově efektivní vzdálený přístup dovolující řešit většinu problémů od stolu
  • Automatizace umožňující eliminovat opakující se rutinní činnosti a zvládnout více úkolů se stejným počtem IT pracovníků
  • Automatizovaný patch management, který minimalizuje úroveň zranitelností a rizika kybernetického útoku
  • Rozšířená kybernetická ochrana díky pokročilému zabezpečení koncových bodů a automatizovanému zálohování
  • Škálovatelnost umožňující rychle doplnit nové funkce a přidat nové zákazníky

„Tradiční IT prodejci budou v letošním roce pod stále větším tlakem ze strany zákazníků požadujících rychlejší a kvalitnější služby společně se spolehlivější kybernetickou ochranou,“ řekl Ondřej Šabata, Sales Engineer pro řešení SolarWinds MSP ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Naše společnost připravuje pro své IT a MSP partnery celou řadu materiálů a webinářů, aby měli k dispozici dostatek informací k vyhodnocení a rozhodnutí ohledně přechodu či posílení svého MSP byznysu.“

Více informací o řešení SolarWinds RMM na //www.zebra.cz/solarwinds-produkt/.

 

O SolarWinds

Již více než 20 let poskytuje společnost SolarWinds výkonný a dostupný software pro správu IT infrastruktur. Divize SolarWinds MSP dodává tyto nástroje poskytovatelům řízených služeb (MSP), které je využívají ke správě, monitoringu a zabezpečení IT infrastruktur jejich zákazníků Více informací naleznete na //www.solarwinds.com a  //www.solarwindsmsp.com.

O ZEBRA SYSTEMS

Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je s více než 25 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je distributorem produktů značky Acronis, GFI Software, Kerio, Exinda , Paralells a SolarWinds MSP. Více na www.zebra.cz.

 

 

Tagy článku