Somálský migrant se pokusil znásilnit a okrást dvě ženy, sám skončil v kómatu

Somálský migrant se pokusil znásilnit a okrást dvě ženy, sám skončil v kómatu
Autor: Flickr.com|Popisek: migranti
28 / 12 / 2016, 11:30

Žena se však aktivně bránila a útok migranta odrazila.

To zřejmě Somálce povzbudilo k dalšímu pokusu okrást další dvaadvacetiletou ženu na jiném místě, které se snažil migrant ukrást peněženku.

Ta se také bránila a snažila se klást útočníkovi odpor, až nakonec uprchl. Policie jej zadržela v Schiller parku, načež bezprostředně po zákroku Somálec upadl do bezvědomí a následně do kómatu, v němž jej zatím udržují v nemocnici.

Policie tak zatím nemohla útočníka vyslechnout ani mu sdělit obvinění.

Napadení způsobená migranty není v Rakousku ničím novým. Podle údajů rakouského ministerstva vnitra se zhruba jeden ze tří žadatelů o azyl dopustil v minulém roce kriminálního jednání.

Související: Dvě dívky byly v Německu znásilněny, jedné bylo teprve 14 let

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace