Výsledky odborné soutěže FSDays AWARD 2015

Výsledky odborné soutěže FSDays AWARD 2015
Autor fotografie: Mascotte|Popisek: Slavnostní předání hlavní ceny FSDays AWARD 2015
16 / 09 / 2015, 10:15

Přihlášené exponáty vyhodnotila komise, složená ze zkušených odborníků bezpečnostního průmyslu. Výsledky soutěže byly vyhlášeny hned první den veletrhu, na závěr Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA, dne 15. září v 16:20 hod.

Již tradiční prestižní soutěž FSDays AWARD o nejlepší a nejzajímavější produkt či službu vyhlašuje každoročně organizátor veletrhu. Soutěž je určena pro všechny společnosti prezentující se na
FSDays 2015. Ocenění nepochybně výrazně pomáhá uvedení nových výrobků na trh a jejich dalším komerčním úspěchům.

Hlavní cenou FSDays AWARD 2015 je originální masivní skleněná plastika navržená předním českým designérem Pavlem Šťastným.

Přihlášené exponáty do soutěže FSDays AWARD 2015:

mechatronický přístupový systém FAB + CLIQ

Spojení tradičních mechanických prvků FAB s moderní elektronikou. Původní systém generálního klíče lze rozšiřovat bez kabelů a úprav dveří.
Výrobce: ASSA ABLOY, Rychnov

 ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.  mechatronický přístupový systém FAB + CLIQASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.  mechatronický přístupový systém FAB + CLIQ

 

ABSOLUTE PRO - IMTDT200

Duální bariéra s kombinací infračervené (IR) světelné závory a mikrovlnné (MW) technologie. Důsledkem důmyslné kombinace duálních digitálních technologií je maximální eliminace falešných poplachů vlivem okolního prostředí. Zařízení se skládá z dvojice hliníkových sloupů, ve kterých jsou do řídící a vyhodnocovací jednotky integrovaná IR, MW a další zařízení. Jedná se o modulární systém, kde různé výškové provedení sloupů lze vybavit odpovídajícím počtem mikrovlnných a infra bariér. Patentovaný aktivní infra systém s obousměrným kódovaným přenosem zajišťuje unikátní imunitu vůči přímému osvitu sluncem nebo reflektory aut a současně zajišťuje synchronizaci obou sloupů. Mikrovlnné vysílací a přijímací jednotky lze doplnit o modul s dopplerovou mikrovlnou pro vykrytí mrtvých zón tam, kde se bariéry nepřekrývají. Sloupy lze vybavit také CCTV kamerou pro vizuální dohled.
Výrobce: SICURIT Alarmitalia Spa

SICURIT CS, spol. s r.o.  ABSOLUTE PRO - IMTDT200 SICURIT CS, spol. s r.o.  ABSOLUTE PRO - IMTDT200

Další přihlášené exponáty do soutěže FSDays AWARD 2015:

bateriový autonomní GSM alarm FUMEREX
„Fumerex vám dovolí vrátit se domů včas….“
FUMEREX je bateriový autonomní GSM alarm střežící život a zdraví svých majitelů. Jakmile ve svém okolí detekuje zvýšené hodnoty oxidu uhelnatého (CO) nebo zaregistruje kouř např. od počínajícího požáru, spustí vestavěnou sirénu a odešle varovné informační SMS zprávy. Jednoduchá instalace ve třech krocích - Vybal / Připevni / Zavolej – společně s velmi názorným uživatelským návodem, spoléhajícím více na instruktážní obrázky než na text dovolí, aby si FUMEREX namontoval a nastavil i laik, který nemá s instalací podobných produktů žádné zkušenosti. FUMEREX může zachránit Vás nebo Vaše blízké - jedovatý oxid uhelnatý, vznikající jako vedlejší produkt hoření např. v karmě, plynovém kotli, sporáku apod. již bohužel ukázal své nebezpečí, FUMEREX však dokáže přivolat pomoc již ve chvíli, kdy ještě nehrozí bezprostřední ohrožení života, ale koncentrace CO se zvýší nad bezpečnou mez. FUMEREX Vám dovolí vrátit se domů včas…
Výrobce: ELDES

CENTR PCO, s.r.o. bateriový autonomní GSM alarm FUMEREX

DS-2CD63C2F-I(V)(S) - 12MP Fisheye Network Camera

IP síťová kamera s úhlem záběru 360 ° (rybí oko), rozlišení 12 megapixelů, antivandal.
Výrobce: Hikvision Digital Technology Co., Ltd

Express Alarm Czech s.r.o.  DS-2CD63C2F-I(V)(S) - 12MP Fisheye Network Camera

Bezdrátový video komunikační systém Panasonic VL-SWD501

Bezdrátový video komunikační systém Panasonic VL-SWD501 s ovládáním elektrických zámků zajišťuje bezpečnost celého domu. Obsahuje zejména hlavní stanici, vchodovou stanici a přenosný bezdrátový ovladač s monitorem. Tuto sestavu lze volitelně rozšiřovat o další vchodové stanice a přenosné ovladače a také doplnit o venkovní přehledové kamery případně opakovače pro prodloužení základního 100 metrového dosahu. Hlavní monitor obsahuje velkou pětipalcovou obrazovku, na které je zřetelně vidět obličej každého návštěvníka. Pro více detailů lze pouhým dotykem aktivovat přibližně dvojnásobné zvětšení obrazu.  Bezdrátové přenosné ovladače poskytují maximální volnost a flexibilitu pro využití celého systému uvnitř domu i v jeho blízkém okolí. Bezdrátové kamery s pohybovým čidlem a LED přísvitem spolu se záznamem na SD kartu povyšují „elektrického video vrátného“ do úrovně bezpečnostního systému.
Výrobce: Panasonic System Networks Co., Ltd.

SICURIT CS, spol. s r.o.   Bezdrátový video komunikační systém Panasonic VL-SWD501

 Fotografie naleznete na stránkách FSDAYS

 

Galerie

Tagy článku