Spalte burky! Syrské ženy slavily na ulicích osvobození od ISIS

Spalte burky! Syrské ženy slavily na ulicích osvobození od ISIS
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Ženy pálí burky na ulicích
10 / 08 / 2016, 14:15

Jak Syrské demokratické síly převzaly kontrolu nad jednou z pevností ISIS, městem Manbij, vyšly ženy do ulic a začaly pálit své burky.

Davy nadšených žen a dětí vyšly do ulic v městě Manbij, když byla konečně teroristická skupina Islámského státu po měsících poražena. Konkrétně město Manbij bylo pod nadvládou islamistů od roku 2014.

Davy lidí se smály a tleskaly, když jedna žena zapálila burku zapalovačem.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace