Španielsko: Demonštrácie proti utečeneckej dohode medzi EÚ a Tureckom.

Španielsko: Demonštrácie proti utečeneckej dohode medzi EÚ a Tureckom.
Autor fotografie: Twitter/RuptlyTV
21 / 05 / 2016, 07:30

Pár desiatok občanov usporiadalo protest v Madride. Demonštranti odsúdili utečeneckú dohodu medzi Európskou úniou a Tureckom tým že niesli provizórny čln, pokrytý krvavou vlajkou Európskej únie.

Demonštranti niesli voz, na ktorom bolo 15 symbolických mŕtvol, na každej ulici hlavného mesta jednu vyložilo. Na ''mrtvolach'' bolo napísané '' vráťte sa do Turecka ''.

Videoreportáž ruskej internetovej televízie RuptlyTV. 

zdroj: Ruptlytv.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace