Špatná zpráva pro příznivce přijímání uprchlíků. Jsou mezi nimi islámští radikálové.

Špatná zpráva pro příznivce přijímání uprchlíků. Jsou mezi nimi islámští radikálové.
Autor fotografie: DABIQ|Popisek: Islámští radikálové
26 / 06 / 2015, 07:30

AKTUALIZOVÁNO / "Kaddáfí nás varoval, že Evropa zčerná. A nikdo nemluví o Romech... Problém si vytvořila sama západní Evropa", i to jsou slova bezpečnostního odborníka generála Jiřího Šedivého.

Evropská unie se  nestará o vlastní bezpečnost, protože to jednoduše v určité fázi nebylo dostatečně atraktivní, kritizuje bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky Jiří Šedivý, uvedl pro server Parlamentnilisty.cz už 1. června tohoto roku. "Francie bez milosti vracela rumunské romské imigranty zpět do Rumunska. Německo "vytlačilo" Vietnamce z východního Německa do tehdejšího Československa. Kdybychom to udělali my, tak čelíme velké kritice".

Server blesk.cz zveřejnil včera další rozhovor s bývalým generálem Jiřím Šedivým, ze kterého vybíráme: 

Celá „invaze“ imigrantů do EU měla být zastavena už na hranicích. Skupiny, ve kterých nejsou migranti z důvodu válečného prostředí nebo politických represí, ale jsou to ekonomičtí migranti, vůbec neměly pokračovat dál do Evropy. Hranice musí být natolik kvalitně chráněné. Řecko a Itálie musí mít takové prostředky a takové způsoby, že lodě s uprchlíky otočí a ty pak pojedou zpátky.  ..Ochrana vlastních teritoriálních vod je suverénní záležitostí každého státu.

 

23.6.2015 / Situace je opravdu vážná. Až 500 000 uprchlíků proudících do Evropy je "psychologická zbraň" islámského státu. S tímto varováním přišel už v únoru deník Daily Mail na základě tvrzení bývalého diktátora Muammara Kaddáfího, která uvedl v roce 2011. 

Italský tisk zveřejnil 18. února informaci, že islámští radikálové pohrozili spuštěním "obrovské vlny přistěhovalců", která způsobí chaos v Evropě, pokud budou napadeni. Z korespondence mezi islámisty zjistily tajné služby, že džihádisté mají v plánu skrýt svoje "bojovníky" mezi běžnými utečenci. Totéž údajně tvrdil těsně před svou smtí v říjnu 2011 bývalý libyjský diktátor Muammar Kaddáfí. (Zdroj: dailymail.co.uk).

Víceméně totožnou informaci jsme zveřejnili už 17. května v článku "BBC: Džihádistům se už podařilo dostat do Evropy. S uprchlíky na člunech."

Deník Daily Mail ve svém článku z 18. února dále uvádí:

Islámští radikálové doufají, že se jim podaří mezi ostatními uprchlíky postupně proniknout z Libye až do Evropy. Italský ministr vnitra tehdy uvedl, že by "mezinárodní společenství nemělo ztratit ani minutu, aby uhasilo oheň v Libyi, měla by to být pro EU "absolutní priorita", protože jsme ohroženi bezprecedentním exodem."

O roztržkách mezi kmeny v Libyi hovořil tehdejší diktátor Muammar Kaddáfí, který už v březnu roku 2011 varoval při svém posledním interview, že Středozemí se stane "mořem chaosu".

Povstání v severní Africe, nazývané "arabským jarem", rozpoutalo občanskou válku v Libyi a tehdejší protivládní síly podporované NATO při násilném převratu sesadily Kaddáfího, a to už pět měsíců po jeho děsivém proroctví. V říjnu 2011 síly loajální k prozatímní vládě Kaddáfího svrhli a zabili ho.  

Veškeré dosud zveřejněné informace svědčí o tom, že se nejedná o náhodný imigrační jev, ale o cílenou operaci, která může sloužit k destabilizaci situace v celé Evropě. O tom jsme psali i v článku "Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU".

O čtyři roky později unesli islámští radikálové 21 Egypťanů - koptských křesťanů ze Sirte (rodiště Kaddáfího) a brutálně je popravili na břehu Středozemního moře, pouhých 220 mil jižně od Itálie. Hned poté neopomněli islámisté zveřejnit varování, že dobudou i Řím. Na základě této hrozby přijaly italské bezpečnostní složky opatření a vyslaly do ulic 4800 příslušníků vojska k ochraně hlavního města Itálie. Ti měli chránit především velvyslanectví, synagogy a židovské školy. Stejně tak měli chránit archeologická naleziště a kulturní památky.

V loňském roce odešlo z Francie do Izraele přes sedm tisíc Židů. K emigraci je přiměl hlavně nárůst islámského radikalismu.

Mluvčí islámských radikálů: Chceme Paříž a Jeruzalém!

Izrael vyzývá evropské Židy k emigraci. Trpělivost došla po teroristických útocích

Ještě za Kaddáfího vlády existovala smlouva s italskou vládou o společné námořní operaci, jejímž cílem byla omezení aktivity  pašeráckých gangů, dopravujících imigranty do Itálie. Ale přesně tak, jak předpověděl právě Kaddáfí, po jeho pádu využili islámisté "mocenského vakua" v celé oblasti. 

"Pokud nebude v Libyi stabilní vláda, která zaručí vnitřní bezpečnost v zemi, zneužijí situace militantní skupiny napijené na Bin Ládina a převezmou kontrolu nad nelegálním převozem imigrantů do Evropy."  A už tehdy dodal: "Středozemí se stane moře chaosu."

Telefonní přepisy, zveřejněné deníkem Il Messaggero poskytují dostatečné důkazy o tom, že "migranti jsou zneužíváni jako" psychologická zbraň" proti zemím, které tvrdí, že chtějí zasáhnout v Libyi, a jedná se zejména o Itálii."

"Jakmile se naše země (Itálie) zúčastní ozbrojené intervence proti Libyi,  džihádisté ??slíbili, že do Evropy pošlou lodě se stovkami migrantů". Údaje v únoru letošního roku se pohybovaly kolem půl milionu uprchlíků", uvedl deník Il Messaggero.  

Kvůli této bezprostřední hrozbě ustoupil italský premiér Matteo Renzi okamžitě od své předchozí rétoriky, a začal tvrdit, že "není vhodná doba pro vojenské intervence". Následoval ho ministr zahraničí Paolo Gentiloni, který uvedl, že se "Itálie nechce pustit do křížových výprav proti Libyi."

Poznámka redakce: Itálie a další země EU "zapomněli" na bezprostřední nebezpečí teroristických útoků, které evidentně plánuje islámský stát na evropském území. Pod rouškou "humanity a pomoci slabým" jsou nelegální migranti představováni jako oběť evropských "koloniálních" hrátek, a vlastně jsme za jejich osud de facto plně odpovědni my Evropané, protože žijeme v přebytku a máme tedy "morální povinnost jim pomoci". 

Budiž tedy vyslyšeno přání těchto humanistů, ale jen do okamžiku, než začnou umírat při teroristických útocích evropští občané. Ale potom už bude pozdě. Příliš pozdě. Protože ani tajné služby vlastně neví, kdo je islámský radikalista, kdo je ekonomický uprchlík a kdo skutečně utíká před smrtí ve vlastní zemi. Víte to vy, kteří jste na straně uprchlíků? 

Navíc některé organizace poskytují běžencům návod, jak se vyhnout policejním kontrolám v rámci schengenského prostoru,  nebo jakým způsobem se mají domáhat svých práv na území jednotlivých evropských států ("Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU").

Další web, který jsme zjistili včera, radí, jak mají vypovídat běženci před švédskými imigračními úředníky, aby jim byl přiznán statut politického uprchlíka a vyhnuli se případné deportaci ("Web radí imigrantům: "Poznejte rozdíl mezi ekonomickým a humanitárním žadatelem o azyl").

Není v silách naší redakce odhalovat veškeré weby a diskuzní fóra, která se věnují této problematice. Neměl by to být jeden z úkolů evropských tajných služeb a Europolu?

Vzkaz islámského státu Západu: přejděte k islámu nebo vás všechny povraždíme!

Zdroj: dailymail.co.uk, Il Messaggero

Tagy článku