Speciální seminář a promoce absolventů MBA

Speciální seminář a promoce absolventů MBA
17 / 05 / 2016, 11:45

Dne 15. 5. 2016 v Galerii MIRO, Kostel Sv. Rocha v Praze uspořádala společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT v kooperaci s generálním partnerem LONDON INTERNATIONAL BUSINESS ADMINISTRATION a mediálním partnerem SECURITY Magazín speciální seminář „Terorismus v kontextu Evropské migrační krize“, na který navazovali slavnostní promoce úspěšných absolventů programů MBA, bezpečnostní a krizový management.

Přednášky na toto aktuální téma odprezentovali fundovaní odborníci p. David Bohbot z Izraele, bývalý člen speciálních jednotek Izraelské armády, jednatel MASADA Security Solutions a p. Ing. Josef Sedlák, gen. mjr. v.z., bývalý velitel 4. brigády rychlého nasazení. národní zástupce ČR u NATO/SHAPE, působící na ČVUT, lektor EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT.

Promoce studentů MBA

Úspěšní absolventi přijali diplomy a srdečné gratulace od p. Ing. Vladislava Stanka, MBA, CEO spol. EUROPEAN INSTITUTE, prof. Ing. Tomáše Lovečka, PhD., ze Žilinské Univerzity, Ing. Josefa Sedláka, gen. mjr. v.z, doc. Ing. Andreje Velase, PhD., vedoucího katedry bezpečnostního managementu. Žilinské Univerzity v Žilině a p. Davida Bohbota, jednatele MASADA Security Solutions.

Všem úspěšným absolventům gratulujeme!

Mgr. Martin ZACH
Tiskový mluvči
www.european-institute.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace