Společnost Dell EMC představila další vylepšení uCPE díky spolupráci se společností ADVA

Společnost Dell EMC představila další vylepšení uCPE díky spolupráci se společností ADVA
20 / 07 / 2019, 07:30

Společnost Dell EMC představila vylepšení svých uCPE (universal customer premises equipment – univerzálních zařízení v prostorách zákazníka). Ta mají za účel virtualizací přístupu nové generace zajišťovat funkce sítě na společné platformě namísto nákladného hardwaru poskytujícího přístup jen k určité funkci. Dell EMC přišla s výrazným rozšířením schopností svého multifunkčního síťového zařízení Virtual Edge Platform (VEP) prostřednictvím certifikace a zpřístupnění softwaru ADVA Ensemble. Díky tomu budou mít zákazníci na výběr z více než 50 funkcí virtuální sítě (VNF). Spolupráce společností Dell EMC a ADVA tak přináší možnost výběru softwaru pro zařízení VEP a podporu široké škály funkcí VNF, včetně virtuálního firewallu, optimalizace sítě WAN, IoT, virtuálního testování, hlasových funkcí, bezdrátového připojení a mnoha dalších.

Dell EMC VEP a ADVA – virtualizace přístupu nové generace snižuje náklady na provoz sítí

Zařízení Dell EMC VEP, vytvořené s použitím pokročilé inteligence potřebné pro virtualizaci sítě a softwarově definovanou architekturu, poskytuje otevřenou platformu postavenou na architektuře Intel®, která souběžně podporuje více funkcí VNF. S použitím tohoto jednoho zařízení uCPE je možné konsolidovat celou řadu specializovaných fyzických zařízení a současně udržet vysokou úroveň výkonu potřebnou pro hostování mnoha funkcí. Modulární design a rozšiřitelný přední panel poskytuje prostor pro růst. Platforma proto podle potřeby umožňuje snadný upgrade a údržbu v terénu.

Uzavřená smlouva zpřístupňuje ekosystém Ensemble Harmony Ecosystem většímu počtu zákazníků. Toto jedinečné prostředí nabízí nesrovnatelně různorodou a širokou možnost výběru řešení od mnoha dodavatelů. Umožňuje zákazníkům vyhnout se závislosti na jednom dodavateli a okamžitě začít využívat nové inovativní služby.

Díky softwaru Ensemble Connector provozovanému na zařízeních řady Dell VEP má nyní mnohem více poskytovatelů služeb a podniků možnost zkoumat nabídky produktů a vytvářet programy testování před nákupem pro nové dynamické nabídky. Tato společná iniciativa konsoliduje správu funkcí VNF, včetně pokročilých funkcí pro správu a orchestraci (MANO) poskytovaných softwarem Ensemble Connector. Zjednodušuje pro zákazníky nasazení a zajišťuje provozní jednoduchost na zcela nové úrovni.

Dostupnost:

  • Toto řešení je již dnes dostupné.

Další materiály:

 

O společnosti Dell Technologies

Dell Technologies je unikátní skupina firem, které poskytují organizacím potřebnou IT infrastrukturu, aby mohly budovat svoji digitální budoucnost, transformovat své IT a chránit svá nejdůležitější aktiva: informace. Společnost poskytuje služby firmám všech velikostí ve 180 zemích – od 99 % firem v žebříčku Fortune 500 až po jednotlivé spotřebitele – kterým dodává nejkomplexnější a nejinovativnější portfolio produktů od těch nejzákladnějších až po jádrová a cloudová řešení. Rodina Dell Technologies se skládá z následujících značek: Dell, Dell EMC, Pivotal, RSA, Secureworks, Virtustream a VMware.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace