Společnost GSCI ukáže na veletrhu Indodefence 2018 nové taktické brýle GSCI Quadro-G Fusion

Společnost GSCI ukáže na veletrhu Indodefence 2018 nové taktické brýle GSCI Quadro-G Fusion
Popisek: GSCI Quadro-G Fusion
02 / 10 / 2018, 14:30

Společnost GSCI, která stojí za některými nejinovativnějšími moderními zařízeními na noční vidění a termovizi, začne prezentovat svůj nejnovější přírůstek do již tak široké nabídky pokročilých detekčních systémů.

Již za pár týdnů bude Jakarta hostit akci IndoDefence 2018, vojenský veletrh, na níž společnost ukáže své vysoce očekávané taktické brýle GSCI Quadro-G Fusion. Jsou navrženy jako protějšek k průkopnickému zbraňovému mířidlu Quadro-S Fusion a budou usilovat v mezinárodních vojenských a bezpečnostních složkách o získání stejného věhlasu.

brýle

„Při vývoji brýlí Quadro-G jsme vzali fundamentální funkcionalitu mířidla Quadro-S a soustředili se na vytvoření taktických brýlí, které se lépe hodí pro univerzální průzkum krátkého až středního dosahu,“ uvedl hlavní technik společnosti Andrew B. „Dvojitý okulárový design doprovází lehký připevnitelný kryt, který z brýlí činí jediný opravdový fúzní systém svého druhu. Bezpečnost uživatele závisí na spolehlivosti a přizpůsobitelnosti a my jsme hrdí na to, že jsme vytvořili fúzní systém, který činí přesně to.“

Pro případ, že s touto technologií ještě nejste obeznámeni – fúzní systémy společnosti GSCI fungují ve čtyřech odlišných, manuálně přepínatelných režimech: denním, nočním, termovizním a hybridním módu den/noc, příhodně nazvaným Fusion. Díky tomu, že tyto kanály fungují společně, brýle vytvářejí obraz bez zpoždění, který dává uživateli bezkonkurenční přehled o situaci v podmínkách nízké viditelnosti. Fúzní technologie firmy GSCI je právem považována v branži za špičkovou, což není žádné překvapení, protože je dílem společnosti, která si během dvou uplynulých desetiletí získala věhlas svými profesionálními high-endovými zařízeními, a Quadro-G v tomto trendu pokračuje.

Hlavní specifikace a funkce:

-          Nejvyšší FPA rozlišení 640x480

-          Snadný multikanálový provoz, s minimálním vyžadovaným tréninkem

-          Funkce Auto-NUC pro plynulý, nepřerušovaný a tichý provoz (beze zvuku a klikání; bez nutnosti

           kalibrace)

-          Rychlé a výkonné čočky vyrobené z germania s nejnižší světelností pro ostrý a čistý obraz

-          Obnovovací frekvence 50 Hz pro neustále plynulý živý záznam obrazu

-          Systém Fusion Goggles binokulárního typu pro praktičtější bezdotykové ovládání

-          Široké zorné pole zlepšující přehled o situaci

-          Vodotěsnost podle standardu IP66 a vyššího (volitelné)

-          Zabudovaný rekordér videa, rozšiřitelný až na 32 GB (volitelné)

-          Lehká, přesto odolná konstrukce z tvrzeného anodizovaného hliníku 

-          Krátký čas spuštění – do tří sekund

-          Nejdelší limitovaná záruka na trhu – 7 let

-          Plně vyhovuje americkému vojenskému standardu Mil. Std.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.