Společnost Hikvision představila panoramatickou ultra HD 32 MP kameru z řady PanoVu

Společnost Hikvision představila panoramatickou ultra HD 32 MP kameru z řady PanoVu
Autor fotografie: Hikvision
11 / 12 / 2018, 11:30

Společnost Hikvision, přední světový dodavatel inovativních řešení v oblasti kamerových systémů, přidala do oceňované řady PanoVu další novinku, panoramatickou ultra HD 32 MP kameru.

Zařízení s celým názvem DS-2CD6984H0-IH(S)(AC) 32 MP PanoVu Series Panoramatic Dome Camera používá čtyři pokročilé půlpalcové skenovací CMOS senzory k dodání skutečného horizontálního pohledu o 180 stupních a vertikálního v rozsahu 95 stupňů. Čtyři videosnímky slučuje dohromady sama kamera, výsledkem čehož je jeden souvislý panoramatický obraz.

psali jsme: Nové kamery firmy Hikvision poskytují ostrý obraz v náročném prostředí pod vodou

„Jsme velmi rádi, že můžeme do vysoce oceňované série PanoVu zařadit tuto špičkovou vysokorozlišovací kameru. Organizace s velkými venkovními oblastmi neustále hledají nové inovativní způsoby, jak monitorovat a chránit své prostory. Naše kamera s rozlišením 32 MP jim poskytne jedny z nejpozoruhodnějších panoramatických a monitorovacích funkcí, jaké na trhu najdou,“ uvedl šéf Oddělení pro mezinárodní produktový marketing společnosti Hikvision Frank Zhang.

Kamera nabízí úchvatný HD obraz a maximální rozlišení 8160x3616. Její 32MP obrazové rozlišení ve 30 FPS zajistí plynulý video náhled a playback.

psali jsme: Hikvision představil novou termální bispektrální kameru s pokročilou technologií detekce požáru

Kamera dokáže díky čtyřem infračerveným LED světlům produkovat panoramatický pohled v HD i za nedostatečných světelných podmínek, a to i tehdy, kdy je intenzita osvětlení nižší než 0 lx (na vzdálenost až 20 m).

Zařízení také nabízí celou řadu zobrazovacích režimů. Kromě standardního 32MP panoramatického pohledu si mohou uživatelé zvolit výstup panoramatického obrazu v rozlišení 8 MP, aby jej mohl přehrát odpovídající síťový videorekordér. Kamera rovněž dokáže dodat čtyři samostatné snímky v rozlišení 8 MP z každého objektivu nebo čtyři snímky v rozděleném panoramatickém pohledu.

Díky širokému zornému poli se model DS-2CD6984G0-IH(S)(AC) ideálně hodí pro velké otevřené plochy, jako jsou stadiony, náměstí, zábavní střediska nebo průmyslová zařízení. Jedna kamera nyní dokáže pokrýt oblast, která předtím vyžadovala několik kamer, což také činí instalaci a konfiguraci mnohem snadnější, rychlejší a potenciálně hospodárnější

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.