Společnost Panasonic uvádí kameru Ultra 360°

Společnost Panasonic uvádí kameru Ultra 360°
Autor fotografie: PANASONIC|Popisek: WV-SF481
19 / 09 / 2014, 19:00

Společnost Panasonic uvede na veletrhu Security Essen v Německu novou inteligentní dohledovou kameru 360° s vysokým rozlišením 4K.

Je určená pro aplikace v bankovnictví, prodejnách a logistice. Kamera zachycuje větší detaily v mnohem širším záběru než tradiční sledovací kamery, takže méně kamer pokryje větší prostor.

Kamera je schopna mapovat pohyb lidí a sledovat jejich počet, což je možné využít pro marketingové a bezpečnostní účely. Tento vestavěný analytický nástroj umožňuje identifikovat, kudy se lidé pohybují a kde se zastaví. Například v obchodě umožňuje měřit účinnost reklamy, přičemž je ale důvěrnost údajů díky šifrování dat zachována.

Nejmodernější kamera WV-SF481 má ostrý záběr a věrnou reprodukci barev s vynikajícím výkonem i při špatném osvětlení – snímač 1/1,7" funguje v černobílém režimu při osvětlení 0,05 lx. Umožňuje provoz ve dne i v noci – ideální řešení nepřetržitého dohledu. Spolu s rozlišením 4K přináší ostrý obraz jak v jeho středu, tak i na okrajích.

Hana Grůzová, marketingová manažerka Panasonic, řekla: „Je to první kamera se zorným úhlem 360 stupňů a rozlišením 4K pro sledování ve dne i v noci s funkcí ABF (Auto Back Focus), která nevyžaduje dlouhý čas na instalaci, vysoké náklady a náročnou údržbu, a přitom poskytuje obraz vysoké kvality. Kamera je také odolná proti vodě a vandalismu. Je tedy vhodná pro použití uvnitř i vně budov.“

Je to všestranná dohledová kamera, která se dokonale hodí pro různé účely. Inteligentní analytické funkce navíc dávají organizacím možnost vytěžit z dohledových kamer víc, než je pouhé zabezpečení.“

Kamera se zorným úhlem 360 stupňů a rozlišením 4K bude mít svou premiéru na veletrhu Security Essen 2014 v Německu od 23. do 26. září.

WV-SF481

Více informací o bezpečnostních produktech společnosti Panasonic naleznete zde.

Kontakt pro novináře:
Stanislav Přibyl
stanislav.pribyl@pram.cz
m: +420 736 684 268

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.