Společnost Synology® představuje službu Drive 2.0 zajišťující spolupráci na firemních souborech

Společnost Synology® představuje službu Drive 2.0 zajišťující spolupráci na firemních souborech
Popisek: Ilustrační obrázek
16 / 08 / 2019, 11:00

Společnost Synology Inc. 15.srpna 2019 vydala službu Synology Drive 2.0, hlavní aktualizaci svého softwaru pro spolupráci pro různé platformy, která přináší vyšší flexibilitu díky možnostem synchronizace na vyžádání a bezpečnějšímu mechanismu sdílení souborů.

Tato aktualizace zahrnuje nové funkce služby Synology Drive Server a odpovídajících klientů pro systémy Windows, Mac a Linux a představuje službu Drive ShareSync, která umožňuje používat více zařízení Synology NAS jako synchronizované klienty služby Drive Server.

„Způsob, jakým lidé sdílejí a synchronizují soubory a spolupracují na nich, je jedním z klíčových faktorů určujících v současnosti produktivitu firem,“ říká Hans Huang, manažer produktového marketingu ve společnosti Synology. „Zcela nová služba Synology Drive 2.0 vychází z úspěchu služby Cloud Station, jde ale dál v oblasti synchronizace a správy verzí. Služba Drive 2.0 je určena pro firmy s různorodými pracovními postupy a potřebami, je extrémně konfigurovatelná, nenáročná na zdroje a právě tak bezpečná a snadno použitelná jako dříve.“

Mezi klíčové funkce patří:

Synchronizace souborů
Synchronizace na vyžádání umožňuje stahovat soubory pouze na vyžádání, čímž se sníží využití místního úložiště a plně synchronizovaná složka bude přesto stále aktualizovaná. Služba Drive ShareSync dokáže synchronizovat soubory mezi více zařízeními NAS, čímž usnadňuje spolupráci na souborech mezi pracovišti.

Zálohování počítače
Zálohujte soubory z počítače do zařízení Synology NAS v reálném čase prostřednictvím klienta služby Drive pro stolní počítače, a to ihned po provedení jakýchkoli změn. Naplánujte svou úlohu zálohování počítače mimo období špičky využití sítě a předcházejte tak zahlcení provozu sítě.

Sdílení souborů
Sdílejte soubory jednoduše – Pomocí několika kliknutí vytvoříte odkaz sdílení s přizpůsobenou doménou a dalšími možnostmi sdílení.
Intuitivní procházení obsahu – Je podporován prohlížeč souborů PDF a prohlížeč dokumentů, které vám umožní intuitivnější prohlížení sdílených souborů.Bezpečné řízení sdílení – Můžete zakázat možnosti pro stahování a kopírování a chránit tak sdílený obsah.

Zdroj: Synology

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace