Společnost Synology představuje zařízení FlashStation FS2017

Společnost Synology představuje zařízení FlashStation FS2017
Popisek: server
27 / 04 / 2017, 19:00

Neskutečně rychlý server NAS typu all-flash pro aplikace s vysokou intenzitou vstupu/výstupu, poháněný Intel ® technologií

Společnost Synology dnes představila zařízení FlashStation FS2017, vysoce výkonný a škálovatelný server NAS pro podniky. Zařízení FS2017, které dokáže zpracovat přes 90 000 náhodných zápisů IOPS 4K, je dokonalým řešením pro analýzu big data, postprodukci videa, virtualizaci a zvládá všechny náročné databázové aplikace vyžadující vysoký počet zápisů IOPS spolu s nízkou latencí.


Společnost Synology dnes představila zařízení FlashStation FS2017, vysoce výkonný a škálovatelný server NAS pro podniky. Zařízení FS2017, které dokáže zpracovat přes 90 000 náhodných zápisů IOPS 4K, je dokonalým řešením pro analýzu big data, postprodukci videa, virtualizaci a zvládá všechny náročné databázové aplikace vyžadující vysoký počet zápisů IOPS spolu s nízkou latencí.

Zařízení FS2017 je osazené osmijádrovým procesorem Intel® Xeon® D a vybavené pamětí DDR4 ECC RDIMM o velikosti 16 GB (rozšířitelné až na 128 GB). Zaručuje vysoký výkon a vysokou propustnost dat jak při multitaskingu, tak při hostování virtuálních zařízení. Čtyři gigabitové porty zajistí snadné začlenění do existujících RJ45 sítí a také maximální dostupnost sítě jako takové. Konstrukce s dvěma porty 10GBase-T, v kombinaci s volitelnou podporou síťových karet 10GbE / 25GbE / 40GbE umožňuje zařízení FS2017 maximalizovat šířku pásma a plnit náročné požadavky aplikací s intenzivním zpracováním dat.

„Specifické vlastnosti technologií SSD a RAID přinášejí výzvu, jak zabránit současnému selhání všech disků z důvodu rovnoměrně rozloženého zatížení," uvádí Vic Hsu, CEO Synology Inc. „Systém RAID F1 řeší právě tento problém. Díky speciálnímu algoritmu pro rozložení zátěže mezi jednotlivými SSD disky zvyšuje RAID-F1 odolnost vašeho flashového úložiště, aby byla zajištěna bezpečnost dat. "

"Businesses need reliable and easy-to-use storage solutions that give them immediate access to their most critical data," říká Ran Senderovitz, viceprezident a generální ředitel skupiny Wireless Consumer and Commercial Infrastructure společnosti Intel. "The Intel® Xeon® D processor family delivers exceptional efficiency, performance, and I/O options, offering a strong foundation for storage solutions."

Zařízení FS2017 používá oceňovaný operační systém DSM pro zařízení NAS s vestavěnou aplikací Snapshot Replication, která dokáže vytvořit až 65 000 záložních kopií na vzdálené servery, a řešením pro virtualizaci, jež zahrnuje systémy VMware, Citrix, Hyper-V a OpenStack. Dohromady s integrovanou podporou Windows ACL, Windows® AD a LDAP představuje FlashStation FS2017 mimořádně výkonný NAS a první volbu pro firmy jakkoliv velkého rozsahu.

Stručně o společnosti Synology

Společnost Synology dodává úložiště připojená k síti, řešení IP monitoringu a síťové vybavení, které mění způsob, jakým uživatelé spravují data, provádějí dohled a spravují síť v době cloudů. Díky plnému využití nejnovějších technologií společnost Synology usnadňuje uživatelům centralizaci ukládání dat a zálohování, sdílení souborů na cestách, implementaci profesionálních monitorovacích systémů a správu sítě spolehlivým a cenově dostupným způsobem. Společnost Synology usiluje o to, aby dodávala produkty s pokročilými funkcemi a poskytovala zákazníkům špičkové služby.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.