Společnost Vanderbilt posiluje svůj manažerský tým o pozice vyšších manažerů

Společnost Vanderbilt posiluje svůj manažerský tým o pozice vyšších manažerů
Autor: Vanderbilt|Popisek: Glen Greer, Kim Loy, Eric Widlitz
04 / 04 / 2016, 14:00

Společnost Vanderbilt, celosvětový lídr v oblasti dodávek inovativních a vysoce spolehlivých technologií, které pomáhají organizacím zajišťovat ochranu a zabezpečení, posiluje svůj globální manažerský tým o několik zkušených odborníků z oblasti zabezpečení.

Kim Loyová přebírá roli ředitelky marketingu, zatímco Eric Widlitz do společnosti nastoupí jako viceprezident odbytu pro americký kontinent. Glen Greer v nedávné době nastoupil do společnosti Vanderbilt jako ředitel produktových řad.

Nová ředitelka marketingu Kim Loyová má více než 20leté zkušenosti s odvětvím zabezpečení, marketingem a řízením společnosti, které získala na různých vyšších výkonných manažerských pozicích v několika nejvýznamnějších společnostech působících v oblasti zabezpečení. Působila v dozorčí radě sdružení Security Industry Association (SIA) ve Spojených státech jako předsedkyně skupiny odvětví kontroly vstupu (Access Control Industry Group). 

Loyová bude dohlížet na celosvětový marketing a činností získávání kontaktů společnosti Vanderbilt a rovněž bude podporovat strategické marketingové aktivity. Zaměří se na rozvoj technologických partnerství, která rozšíří působnost společnosti Vanderbilt. Nastupuje místo Andrewa Morgana, který na konci roku ze společnosti odchází. Kim bude sídlit v irském Dublinu.

Widlitz bude ve své roli viceprezidenta odbytu zodpovědný za řízení severoamerického týmu odbytu, přičemž se i nadále bude věnovat posilování růstu společnosti. Rovněž bude pracovat se stávajícími obchodními partnery a současně rozšiřovat technologická a integrační partnerství do oblastí s nedostatečným zajištěním služeb. Widlitz si rovněž přináší 20leté zkušenosti s odvětvím, které získal ve vyšších pozicích nejvýznamnějších společností působících v oboru. Eric je bakalářem přírodních věd z vermontské univerzity.

Posílení týmu vyšších manažerů přichází společně s nedávným jmenováním Greera do pozice ředitele produktových řad. V úzké spolupráci se skupinami vývoje v oblasti detekce vloupání, kontroly vstupu a kamerových systémů, bude hledat možnosti pro budoucí zlepšování produktů a příležitosti k jejich inovacím. Greer bude rovněž sídlit v irském Dublinu.

„S rostoucím a přetrvávajícím zájmem o nabídku našich systémů vítám tyto strategické přírůstky do týmu, které nám pomohou podporovat neustálý dlouhodobý růst a technologické pokroky ve všech našich cílových oborech,“ uvedl Joe Grillo, generální ředitel společnosti Vanderbilt. „Tito lidé vědí, že výjimečné služby zákazníkům, nepřekonatelná podpora a rozmanitá nabídka produktů činí společnost Vanderbilt unikátním hráčem na trhu se zabezpečením, a každý z nich přináší na svou pozici bohaté zkušenosti s vedením a řízením.“

Pro více informací, prosím, kontaktujte obchodního manažera: 

Ing. Vladimír Majer
Email: vladimirmajer@vanderbiltindustries.com

Web: www.vanderbiltindustries.com 
Twitter: @VANDERBILT_SEC

LinkedIn: www.linkedin.com/company/vanderbilt-international

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace